129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RABOTA VO STRANSTVO SVAJCARIJA,GERMANIJA

Se baraat tesari i gips karton Majstori so evropski dokumenti za rabo...


1 €
или предлог цена
12 окт 13:00Потребни работници за во Германија со ЕУ пасош

Потребни се работници со ЕУ пасош,со и без работно искуство за работа...


По Договор
или предлог цена
02 окт 12:24Rabota vo sranstvo

Se baraat rabotnici za svajcarija Majstori za kamen Majstori za kn...


1 €
или предлог цена
27 сеп 16:15Rabota vo Germanija . Holandija

Vi treba rabota vo Germanija ili Holandija potrebno e Eu pasos a za ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 22:50SE BARA KELNER/KA !!!

Pizza restoran LA PIAZZA ima potreba od kelner ili kelnerka! Inform...


1 €
или предлог цена
19 авг 14:13Potreba od sobarka

Hotel vo Ohrid Ima potreba od tri Lica (sobarka) so iskustvo. Site za...


По Договор
или предлог цена
30 јул 13:18Baram Pecivar

Pekara od Ohrid ima potreba od pecivar


1 €
или предлог цена
04 јул 12:22Потребна е келнерка итноо

Се бара итно келнерка за во нов ресторан "Шумски Рај" Мешеишта прест...


1 €
или предлог цена
26 јун 17:48Се бара жена за чистење

Нудам работа за жена која е заинтересирана за чистење за апартмани во...


По Договор
или предлог цена
12 јун 20:24Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам