1380 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Mercedes Benz Ml 320

Full oprema za podetalni informacii na tell 071 213 743 Nikola. Posl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Smart for four 2006god- registrirana do 06.2023

SMART FOR FOUR 1.5CDI 50KW 2006G Kolata e vo odlicna sostojba so fu...


2.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.800 €
Денес 13:00Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


111 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Ford fiesta 1.8 disel

Колата е во исправна состојба, редовно сервисирана, регистрирана до 1...


800 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00SUZUKI SWIFT 1.3 dizel 162.000km 2007g, full oprema - STAKLO

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 2980€ 🔴 SUZUKI SWIFT 1.3 dizel 200...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.100 €
Денес 12:41VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.300 €
Денес 12:18SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨...


8.000 €
или предлог цена
Денес 12:16MAZDA 5 2.0 D 2008 G.SO 7 SEDISTA UVEZENA OD SVAJCARIJA

MAZDA 5 2.0 D 2008 GODINA SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


4.300 €
или предлог цена
Денес 12:16SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 G.4X4 UVOZ OD

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 GODINA 4X4 (BBRZI-SPORI) RACEN REDUKT...


6.200 €
или предлог цена
Денес 12:16HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Денес 12:15MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


3.300 €
или предлог цена
Денес 12:15NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Денес 12:15NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Денес 12:14PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008 SO 7 SEDISTA UVEZEN OD

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008.GODINA SO 7 SEDISTA .. UVEZEN OD SVA...


5.800 €
или предлог цена
Денес 12:14SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 Piz Sulai 2009 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


4.600 €
или предлог цена
Денес 12:14VW POLO 1.4 BENZIN +PLIN KLIMA SERVO ELEKT REG DO 04.2023

.


2.050 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.350 €
Денес 11:18BMW 530d E60

Prodavam BMW E60 530d 218hp Pominata registracija


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:29Opel corsa 1.0 benzin reg-09.23g

Se prodava opel corsa 1.0 benzin,karoserija odlicna,motor saatce 5-6 ...


2.750 €
или предлог цена
Денес 10:23VW Volksvagen-polo 1.4 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do mart 23g.1.4 benz.55kw 2...


3.350 €
или предлог цена
Денес 10:23OPEL VECTRA B2.0DTI

Opelot e vo super sostojba Klimatronik El.prozori El.retrovizori Grea...


1.600 €
или предлог цена
Денес 10:22BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atest plin

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina. Od oprema pos...


3.500 €
или предлог цена
Денес 10:01Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:41Fiat Punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska dva k...


4.300 €
или предлог цена
Денес 09:41Renault Megane 1.5 dci 110 ks *NAVI, LED* 2010 godina

📱📱📱 077832505 📱📱📱 LED svetla. Najnov Update na mapi za cela ...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.899 €
Денес 09:23Mini One 159000km 95hp 2007god.

Mini One 95 konja 70kw, 2007godina 159000km so servisna kniska. Kolat...


2 €
или предлог цена
Денес 09:18Hitno Renault Megan III

Kolata e reg.do 2/23 zacuvana 96 kw 131 ks so 6 brzini oprema ima tem...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Денес 08:11Astra g

Ispravna klima .karoseriski zabeleski registriran do Feb.23.dobri gumi


850 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 МКД
Денес 08:11Mercedes C220

Super sostojba


3.300 €
или предлог цена
Денес 08:11BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Mini Contryman SD All4

mini contryman 143 ks sd all4 black edition 2.0 TDI Prva regist...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:11Seat Ibica 1.4 TDI

Odlicna sostojba registrirana Zatemneti stakla 2006god Klima rabo...


3.400 €
или предлог цена
Денес 00:37Seat Ibiza 1.4 TDI

Odlicna Reg cela god Klima ispravna


3.400 €
или предлог цена
Денес 00:37BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT

-235ks -AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac) -4×4 x-drive -ST...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 22:13Opel Corsa 1.7DTI isuzu 2002g 55kw 75ks so KLIMA

Se prodava Opel Corsa 1.7DTI isuzu motor 2002god, klima, ekonomicen m...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 20:55VW-Golf 5 1.9 Tdi 2005 4 motion

Prodvam golf 5 1.9 tdi 4 motion proizveden 2005 god vo mnogu dobra s...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:43Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам