1386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Вчера 20:50Промовирано

Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZABELESKA PO KOLATA UNIKA...


2.950 €
или предлог цена
Денес 12:10HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.850 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 3 1.6 D GT LINE EDITION SPORT 2010 G NOV UVOZ GERMANY

MAZDA E EDINSTVENA NA PAZAROT GT MODEL UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICN...


6.350 €
или предлог цена
Денес 12:10SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:10SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:10FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM FACELIFT 2009 GOD FULL OPREMA

KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIJA PRED EDNA GODINA KUPENA OD PRV SOPSTVE...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.250 €
или предлог цена
Денес 12:10AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZA...


4.950 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 3 1.6 D EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.850 €
или предлог цена
Денес 12:10VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.350 €
или предлог цена
Денес 12:09OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Денес 12:09SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:09SEAT IBIZA 1.4 TDI ECOMOTIVE 2010 G FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.650 €
или предлог цена
Денес 12:09RENAULT MODUS 1.2 I KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.650 €
или предлог цена
Денес 12:09CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


6.450 €
или предлог цена
Денес 12:09GOLF 6 TDI 90KS!!! FABRICKA SOSTOJBA GREACI SEDISTA KLIMATRO

PERFEKTNA SOSTOJBA!!! 078216262


7.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.999 €
Денес 12:09VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE FULL OPREMA UVOZ CH

KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


6.150 €
или предлог цена
Денес 12:08MAZDA 2 1.3 I FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.650 €
или предлог цена
Денес 12:08SEAT LEON 1.9 TDI 105KS MN OPREMA SIBER!!! KOMANDI VOLAN!!!

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


4.800 €
или предлог цена
Денес 12:08PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.950 €
или предлог цена
Денес 12:08PEUGEOT 508 1.6 E-HDI AUTOMATIK F1 PLATINUM 14 G NOV UVOZ D

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


8.650 €
или предлог цена
Денес 12:08Audi a6 2.7TDI quattro s-line 2010

✅Audi a6 2.7TDI quattro odlicna sostojba ✅Godina 2010 ✅Registriran ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41VW Volksvagen-polo 1.4 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do mart 23g.1.4 benz.55kw 2...


3.350 €
или предлог цена
Денес 11:40Fiat Punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska dva k...


4.300 €
или предлог цена
Денес 11:40Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 11:40Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana cetiri novi zim...


2.350 €
или предлог цена
Денес 11:40Peugeot 407 1.6HDI

Moze zamena za pomalo vozilo. Povekje info na telefon.


3.490 €
или предлог цена
Денес 11:30BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atest plin

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina. Od oprema pos...


3.500 €
или предлог цена
Денес 11:02VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.300 €
Денес 10:16BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 09:50BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:50BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Денес 09:50Golf 6 1.6 TDI BLUEMOTION

Kolata e vo odlicna sostojba... Full oprema... Registrirana e cela ...


7.790 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.850 €
Денес 09:12Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema: Klima, koza, navigacija, t...


2.250 €
или предлог цена
Денес 09:12Mini One 159000km 95hp 2007god.

Mini One 95 konja 70kw, 2007godina 159000km so servisna kniska. Kolat...


2 €
или предлог цена
Денес 09:02Mercedes-Benz C320 AMG Optic

Mercedes-Benz C320 AMG Optic vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
Денес 08:57VW Golf 7

VW Golf 7 1.6TDI 105ks vo odl sostojba so site sredeni dok do reg


1 €
или предлог цена
Денес 08:57VW Transporter 1.9TDI

VW Transporter 1.9TDI vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Денес 08:57Citroen Berlingo

Citroen Berlingo 1.6HDI vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Денес 08:57se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:57Страна 2 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам