1380 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena

audi a4 cabrio 1.8t plin pod garancija do 02.24 reg do 3.2023 klim...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
25 сеп 21:26Промовирано

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

PEUGEOT 107, 2008god, 5 vrati, 120.000km - KAKO NOVO

☎️ INFO: 071/370-806 PEUGEOT 107, 2008god, 1.0 benzin vo PERFEKTNA...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:13Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina ...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Вчера 01:14BMW E60 530D AVTOMATIK FACELIFT

Se prodava BMW E60 530xd 2007 god facelift redizajn. Napraven servis ...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Вчера 00:42Astra g

Ispravna klima .karoseriski zabeleski


850 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 МКД
29 сеп 21:49Mercedes C220

Super sostojba


3.300 €
или предлог цена
29 сеп 21:48AUDI A4 B8

Kolata e vo top sostojba !!! Zelen karton do 05.2023 Napraven golem s...


10.000 €
или предлог цена
29 сеп 21:41GOLF 5 1.9 TDI 2007 GODINA STAKLO

Uvezen od Germanija napraven servis registriran cela godina park...


4.800 €
или предлог цена
29 сеп 21:31Toyota verso-moze i zamena

Toyota corolla verso vo odlicna sostojba,moze zamena za avtomatik.reg...


1 €
или предлог цена
29 сеп 21:22ALFA ROMEO 156 1.9 JTD

Prodavam Alfa 156 redizajn Komplet servis napraven 4 Novi gumi pro...


2.500 €
или предлог цена
29 сеп 20:15Vw golf plus 1.9tdi

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
29 сеп 20:05IBIZA 14 TDI**REG CELA god**SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


4.700 €
или предлог цена
29 сеп 18:54CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


6.450 €
или предлог цена
29 сеп 18:44SUZUKI SWIFT 1.3 dizel, 2007god, 152.000km - KAKO NOVO

☎️ INFO: 071/370-806 SUZUKI SEIFT 1.3 dizel 2007 god - FABRIKA!! ...


3.150 €
или предлог цена
29 сеп 18:41Mercedes Ml320cdi 4matic

Se prodava Mercedes Ml320cdi Avtomatski menuvac 4zonski klimatronik ...


10.500 €
или предлог цена
29 сеп 16:42Audi A6 F1

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 4x4 2009g F1 komandi na volan Kozhe...


7.800 €
или предлог цена
29 сеп 16:31Skoda Octavia 1.9

Se prodava Skoda Octavia 2008g Motor 1.9tdi 77kw 105ks Realna km ...


5.100 €
или предлог цена
29 сеп 16:31Lancia Kappa 2.4jtd

Se prodava Lancia Kappa 2.4jtd 136ks 2001g Reg do 26.11.2022 Klima...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
950 €
29 сеп 16:31PEUGEOT 308 1.6HDI 110ks

Se prodava peugeot 308 1.6HDI 10.2007god 80kw109ks so pominati 154 00...


4.900 €
или предлог цена
29 сеп 15:49Renault Megane Coupe 1.5dci-NAVI

Se prodava RENAULT MEGANE COUPE 1.5 dci 08.2009god proizveden 78kw,10...


5.990 €
или предлог цена
29 сеп 15:38Toyota RAV4 4WD 2.2 D-4D

Se prodava Toyota Rav 4 2.2 D4D 4x4, 2006god proizveden 130kw 177ks...


7.700 €
или предлог цена
29 сеп 15:26MONDEO 2.0 TDCI-2004g-Ghia

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI , 2004 god proizveden, 96kw,128ks s...


2.900 €
или предлог цена
29 сеп 14:26Polo 1.4 - 2007 (NEUVEZUVANO)

Poloto e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvano redovnoo servisirano vo ...


3.300 €
или предлог цена
29 сеп 14:08ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
29 сеп 11:39BMW DELOVI 330D N57 M PACKET TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


66 €
или предлог цена
29 сеп 10:58BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
29 сеп 10:58BMW e60 525d STAKLO!!!

Se prodava bmw e60 525d 2005g FABRIKA Odlicno socuvano bez nikakvi z...


6.500 €
или предлог цена
29 сеп 10:55JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD 2011 Sega prva registracija vo Maked...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 10:41Bmw 525 facelift moze zamena za Bmw 118/120 avtomatik

Bmw 525 facelift 3.0 disel cobra menuvac Registrirano so zelen kart...


9.200 €
или предлог цена
29 сеп 10:19SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 Piz Sulai 2009 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


4.600 €
или предлог цена
29 сеп 10:11Audi a4 tdi 105 kw 2008

Audi a 4 tdi napraven golem servis full oprema so navigacija felgi ...


9.500 €
или предлог цена
29 сеп 09:18Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks so oginal kilometraza i servisna kniska ...


2.100 €
или предлог цена
29 сеп 09:18PEUGEOT 207 1.6HDI 110KS

📍МАРКА : Peugeot 📍МОДЕЛ : 207 📍ГОДИНА : 2007/6 📍МОТОР : 1.6 ...


3.650 €
или предлог цена
29 сеп 09:11Renault Megane 1.5 dci 110 ks *NAVI, LED* 2010 godina

📱📱📱 077832505 📱📱📱 LED svetla. Najnov Update na mapi za cela ...


5.999 €
или предлог цена
29 сеп 09:09Volkswagen Passat 1.8tsi NEUVEZEN!

Се продава VW Passat 1.8tsi неувезен, купен во Порше Скопје, со целос...


6.999 €
или предлог цена
29 сеп 08:48Golf 3 1.9 TDi

Golfot e registriran do16 07 2023god KLIMA NEMA aluminski bandasi ...


1.300 €
или предлог цена
29 сеп 07:38Golf 3 1.9sdi

Golfot e vo odlicna sostojba se dleda na slikite Registri cela godin...


1.450 €
или предлог цена
29 сеп 07:38Audi A6 quattro

Se prodava Audi A6 quattro 2.7 2009 godina vo top sostojba bez dopol...


9.900 €
или предлог цена
29 сеп 07:30Prodavam Peugeot 307

Prodavam Peugeot 307 1.6 hdi.Reg do okt.2022.Napraven mal servis pred...


3.150 €
или предлог цена
28 сеп 23:28CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 TOVARNO

CITROEN NEMO 1.4 HDI - 2008 GODINA UVEZENO OD BELGIJA MOTOR, TURBO,...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:14MAZDA 3 1.6 D EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.850 €
или предлог цена
28 сеп 20:59Страна 3 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам