Крива Паланка
                   
2229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 ALLROAD QUATTRO

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 4x4 AUTOMATIC 8S **VOZILOTO GO ZEMATE SO NO...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Крива Паланка

Автомобили

25 ное 15:56Промовирано

MERCEDES E250 CDI 4-MATIC

MERCEDES E250 CDI 4MATIC 204KS PERFEKTEN -Mercedesot e vo besprekorn...


17.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

24 ное 19:42Промовирано

SUBARU LIBERO 4X4 PLIN ATEST REG 071341466

Subaru libero reg plin atest i delovi se so vi treba za subaru


950 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

21 ное 12:22Промовирано

CITROEN XSARA 2.0HDI 66KW EXCLUSIVE UNIKAT

CITROEN XSARA 2.0 HDI 90KS 66KW 2001 GODINA SO NAJGOLEMATA EXCLUSI...


1.699 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:38OPEL ZAFIRA 1.6 BENZIN-METAN 97KS 2008G. REG I SERV

075 379 977 3777 € Модел: OPEL ZAFIRA 1.6 BENZIN-METAN FABRICKI ...


3.777 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:30AUDI A4 2.0 TDI 143KS 2010G. SEDAN XENON NAVIGACIJA 217.00KM

CENA : 9999 € TELL : 075 379 977 Модел:AUDI A4 2.0TDI 143KS Ambit...


9.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:30MERCEDES-BENZ C220 CDI 170KS 2010G. 6-BRZINI

075 379 977 8999 € Модел:MERCEDES-BENZ C220 CDI 170KS 6-BRZINI П...


8.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:30IVECO 60C18H 3.0D 170KS EU-6b MAXI RAMPA DISTRONIC VIP AUTO

IVECO DAILY 60C18H 4750 EURO-6b MOTOR, 6-BRZINI MANUEL MENUVAC, DOLZ...


19.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Камиони

Денес 09:25HONDA CRV

PRODAVAM HONDA CRV 2.2ICDT-I SO 103KW. ODLICNO SOCUVAN ENTERIER I ...


6.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:12  НОВ ОГЛАС

VOlVO V50 2.0D 136KS NA DELOVI

Volvo v50 136ks 2006god. Na delovi imam se 070208688


По Договор
или предлог цена
Денес 09:10JEEP COMPASS 2.2CRD 100KW NA DELOVI

JEEP COMPASS 2.2CRD 100KW 2012G. NA DELOVI 070208688


По Договор
или предлог цена
Денес 09:10MERCEDES BENZ E 200d 150KS PERFEKTEN

MERCEDES BENZ E 200d (2200 cm3) euro6 automatic 9g tronic/sedan год:...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:09VW POLO 1.4 TDI REG SERVISIRANO KAKO NOVO UNIKAT!!

SE PRODAVA VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 2007/6 ODLICNI ZIMSKI GUMI KAKO NO...


3.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:02  НОВ ОГЛАС

Pezo 307 1.6 80kw 110ks benzin....delovi

Prodavam dihtung za glava na motor za pezo 307 1.6 benzin Dihtung za ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:45OPEL KORSA 1.2 75 KS BENZIN PLIN NEUVEZUVANA PRV SOPSTVENIK

Модел:OPEL KORSA 1.2 75KS BENZIN PLIN DIZNA ECOFLEX Произведено:20...


2.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:40SEAT IBIZA NEWFFACE 1.2I 55KW PERFEKTNA!!

🍏🔥SE PRODAVA SEAT IBIZA 🔥🍏 ЦЕНА 4850Е ! КОНТАКТ ПОВЕЌЕ ИНФ 070 2...


4.850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:38OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160ks 2009g. COSMO *KAKO NOVA

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160ks EURO5 COSMO 2009god so notarska garancija...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:25VW Golf 7 2.0tdi 150ks!!! Kako nova!!!

Se prodava Golf 7 2.0tdi 150ks!!! 2013god!!! 190000km Registriran,...


10.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:18VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI Километража: 197.000КМ 10,08,2007 год ...


5.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:12Peugeot 207 1.6 Hdi Facelift - 11

Peugeot 207 1.6 Hdi Facelift - 11 66kw 90ks 4 850 e Состојба: Корис...


4.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:12VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 08

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI Километража: 197.000КМ 04,08,2008 год ...


5.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:12Половни гуми 205 55 16

Се продаваат четири половни летни гуми од брендот General Altimax Spo...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 07:48OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS - 08 GOD - REGISTRIRANA

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2008 GOD REGISTRIRANA DO MART 2023 GOD NA...


4.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 07:19Fiat Doblo so atestiran plin, 2006 godina

Се продава Фиат Добло со атестиран плин . Плинот е монтиран во резер...


4.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 00:11Mercedes C250, 2010g , 204ks, avtomatik,

Se prodava Mercedes C250, 2010 godina proizvodstvo Klimatronik dvo...


9.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 00:10Mercedes C-klasa, 2010g, avtomatik, dizel, mk tablici

Se prodava Mercedes C250, 2010 godina proizvodstvo Klimatronik dvoz...


9.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 00:09Audi A3 S-Line Facelift 2010-Navigacija

Екстра сочувано возило што вреди да се види -Регистрирано до 10ти ме...


7.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:15SKODA YETI 2.0 TDI 4x4 2016

Model Skoda Yeti Outdoor SUV 2016 motor 2.0 TDI 81 kw 110 hp Uvoz ...


13.499 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:47Golf dizel

Golf 3 1.6dizel 93god. Reg.07.2023god. Ubav motor pali vozi


1.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:25  НОВ ОГЛАС

Mazda 5

Mazda 5 2.0 110 ks 7 sediata Registrirana do Juni 2022 so zel...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:40AUDI A4 2.0TDI 140KS AVTOMATIK S-LINE REGISTRIRANO

Marka: AUDI Model: A4 AVANT Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 143 ...


8.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:31OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI 125 KS CISTO NOVA

OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI 125KS NOV UVOZ 🇫🇷 REGISTRIRANA CEL...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:31SEAT IBIZA 1.6 TDI 105 KS 2010 SPORT EDITION

NOVO NA PAZAROT SEAT IBIZA SPORT 1.6TDI 105KS 163 000 KM 2...


5.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:30AUDI A4 2.0TDI 143KS S-LINE AVTOMATIK-REGISTRIRANO

Marka: AUDI Model: A4 AVANT Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 143 ...


8.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:25FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS TITANIUM-2011

Marka: FORD Model: FIESTA Motor: 1.6TDCI ( dizel ) Moknost: 90KS...


5.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:24OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110KS 2010

-MOZNA ZAMENA.... -OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW 110KS, VO HOMOLOGACIJA ...


59 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:19RENAULT TWINGO 1.2 POLUAVTOMATIK REG CELA GOD UNIKAT!!!

SE PRODAVA RENAULT TWINGO 1.2 2007/8G REG CELA GOD 4 GANC NOVI GUMI P...


3.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:02  НОВ ОГЛАС

ALUMINIUMSKI BANDAZI ORGINAL ZA (OPEL ASTRA H ZAFIRA I)

Bandazite se vo odlicana Sostojba original isa za OPEL ASTRA H ZAF...


199 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 16:40Prodavam kapak za motor za polo 14Tdi

Kapakot e od polo originalen


55 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 16:40OPEL ASTRA 1. 7CDTI 110КW SO 6 BRZINI-COSMO MODEL -EURO5-12G

OPEL ASTRA 1. 7CDTI 110КW SO 6 BRZINI-COSMO MODEL -EURO5-12 mesec 201...


6.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 16:40OPEL Corsa D 1.3 CDTi - 2009 COSMO *REG+SERV*

OPEL Corsa D 1.3 CDTi Diesel 2009 година REGISTRIRANO SERVISIRANO...


4.650 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:47OPEL Corsa D 1.3 CDTi - 2008 COSMO

OPEL Corsa D 1.3 CDTi Diesel 2008 година INFO: 075 296 500 📞


3.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:47KIA RIO 1.5 CRDi -2007 *REG+SERV*

KIA RIO 1.5 CRDi Diesel 2007 година REGISTRIRANO SERVISIRANO ATE...


3.333 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:47Страна 2 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам