Скопје Центар
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nivelatori kajli distanceri.

Provereno najdobri nivelatori na pazarot! So cist materijal! Distanc...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

25 ное 19:28Digalka trofazna info samo na 071 377 385

Se prodava digallka Trofazna so 30 metra sajlla za gradezni raboti ce...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

25 ное 17:12Paleti

Otkupuvam paleti po najdobri ceni vo gradot. Evro bela 400 den Evro t...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

25 ное 11:28krsenje rusenje isrlanje prevoz transport

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

21 ное 08:22Бетон

Продажба на готов бетон со транспорт со и без пумпа .


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

19 ное 19:09Prodavam ploca od furniran medijapan

Tabla Furniran medijapan. Kantiran. Dimenzii 170 x 220cm. 070 34...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

18 ное 20:23Kompresor za Farbanje

🔥 Kompresor za Farbanje PAINT ZOOM🔥 👑 ZA SAMO 1499 den 👑 🎉...


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 ное 11:16Hunter Douglas/Хантер Даглас Спуштен плафон за купатила

Хантер Даглас спуштен плафон за купатила


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

11 ное 19:24GRANITNI KOCKI

GRANITNI KOCKI 20X20 CENA 30EUR/M2 ZA SEKAKVA NAMENA(PAT,OGRADA,ZIDOV...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

11 ное 18:40GLED MASA 25 KG

GLET MASA SPEKTRO, IGM VRATNICA, 200 DEN.VREKJA


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

11 ное 18:40Izvedba na kukja do karabina ili kluc na raka

Montaza i prodazba na bekatonki Ureduvanje dvorovi Odrzuvanje dvoro...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

05 ное 18:41Termo Fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

01 ное 19:44Panelni ogradi

3D Panelna ograda e sovremen nacin na ograduvanje, taa e moderna, cvr...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 окт 21:31Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje

Леарт Конструктион 070 960201 -Изведба на градежни работи Куќи -Потп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

20 окт 22:38OPlLATA,BOSANKA,VODOTPOREN SPER

PRODAZBA NA FILM FACED PLAYWOOD,OPLATA,bosanki, VODOOTPORNI SPER PLOC...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

20 окт 11:47Nastresnica tenda podmetaci

Podmetaci za nastresnici 350 den kom


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 окт 10:27Polikolor(moleraj) masinski

100%brzo I kfalitetno


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

10 окт 20:40САЛОНИТ ТАБЛИ

Кој има потреба од користени салонит табли за кров нека се јави. Имам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

09 окт 08:40Kadroni drveni

Drveni kadroni dolzina od 73 do 80 cm ,Sirina ,debelina 9x9cm .Vtor ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

02 окт 20:03VENTILACIJA I KLIMATIZACIJA

VENTILACIJA I KLIMATIZACIJA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

06 сеп 09:44Vodootporni iverici

Prodavam 35 parchinja novi bukovi vodootporni iverici so dimenzija 24...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 јул 23:59Prodavam armaturno zelezo Ф18mm

Prodavam armaturno zelezo Ф18мм. 27 parchinja, toptan. Kontakt 07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 јул 23:58EsnafKomerc

KERŠANJE NA SEKAKOV VID NA BETON VADANJE NA PLOQKI I KOŠULICA OFTORAN...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 јул 19:59Fasadi od mermer i granit / Фасади од мермер и гранит

Fasada od mermer i granit vo tehnika na mozaik. Фасада од мермер и г...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

04 јул 00:11ARMIRANO ZELEZO

Se prodava armirano zelezo vo koturi 10 - 400 kg 8 - 750 kg 2 kan...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 јун 23:18Нова канта абриб

Фирма: pofix


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

14 мар 16:15Огрлица

Огрлица за дупната метална водоводна цевка.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

14 мар 16:15Isfrlanje sut separiran pesok rizla tampon prevoz na mebel

📣Вршиме: - Исфрлање шут - Рушење - Продажба и превоз на сепариран пе...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

09 мар 09:32Haus Majstor

Vrsime sekakov vid na intervencija za vasite domasni potrebi pri reno...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

15 дек 16:20Продавам стар паркет

Продавам одлично сочуван стар паркет за простор од 36м2. Димензиите с...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

17 окт 11:00SINDRA,SHINDRA.ШИНДРА

SINDRA ZA KROVOVI LETNIKOVCI NASTRESNICI i drugi pokrivanja prodava...


390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

15 окт 23:30реновирање на домови

Молерајски услуги Гипс кртон Буња Плочки Секаков вид на редовирањ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 сеп 23:59Prodavam kabel 7x 2.5mm2 73 metri

Prodavam licnast kabel 73metri 2.5mm2 so 7 zici . Kabelot e od bakar...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

24 јул 19:10гипсарски и молерски услуги

Изработка на: -гипс кртон -молерај -плочки -лепење буња -лепак,м...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

07 апр 11:12ГРОМОБРАНСКА ЗАШТИТА И УРЕДИ ЗА ЗАЗЕМЈУВАЊЕ

Блиц Гард е специјализирана за проектирање, опрема, монтажа и трговиј...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 мар 11:43Proektiranje , izvedba kluc na raka

Proektiranje i izvedna na sekakov vid na objekti od niska do visoka g...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

05 фев 13:56Продавам половни керамиди

Продавам половни керамиди околу 800 парчиња. Имам и капаци-самари.


2.390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

21 ное 16:09IVERKI,UKRASNI PLOCI - ИВЕРКИ,УКРАСНИ ПЛОЧИ

Фурниран ФЛАХС. 60 % полесен од обична иверка. За декорација. 200 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

03 окт 19:56Gradba Skopje

075 277 933


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 авг 12:58Ќерамиди во добра состојба

1500-2000 keramidi vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

02 авг 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам