Виница
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA VOLKSWAGEN PHAETONE 3.0 TDI 2005g

Se PRODAVA PHAETONE 3.0 TDI 2005g vo odlična sostojba, donesen e od S...


8.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 авг 09:13VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006GOD

Perefektna sostojba 2006godina vo mk sobrakajna Reg do 4mesec 202...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 авг 19:45VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 авг 06:58JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 авг 06:58Opel Zafira 1.9cdti

Kolata e vo odlicna sostojba so novi gumi i 2 kluca fabricki, registr...


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 јул 12:16Toyota Land Cruiser 3.0 TD

Vo odlicna sostojba so realni kilometri I servisna kniga, maksimalno ...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јул 20:53Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:08Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:08Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:07D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:07Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:07Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:07Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 11:07Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 184hp 2012god

Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 135kw(184hp) 2012 година, рачен 6 брзински м...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јул 09:14SE PRODAVA AUDI A3 SPORTBACK

AUDI A3 SPORTBACK ✅2.0 TDI ✅CENTRALNO ZAKLUCUVANJE ✅ELEKTRIKA NA P...


123.456.789 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јул 18:16SUZUKI VITARA

Suzuki vitara 4x4 1.9td stranski tablici.. Vo tpp sostojba.


99 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јул 15:31Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јул 09:21Peugeot 206 Plus 1.1 benz 113000 km

Peugeot 206 Plus 2009 1.1 benz ▫️ Originalni 113000 kilometri ▫️ Be...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јул 21:06Peugeot 207/206 Plus 113000 km

Peugeot 206 Plus 2009 1.1 benz ▫️ Originalni 113000 kilometri ▫️ Be...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јул 21:00Fiat Punto

Avtomobilot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јул 17:39Alfa Romeo 156 redizajn 1.9jtd

Za povekje informacii na 075312918 Roberto


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јул 13:42Audi A3 1.9 TDI 77kw

Audi A3 1.9 TDI 77kw Kompleten servis (semento kaisi, ulje, filtri),...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јул 10:56Tata safari 4×4

Se prodava


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јул 08:21BMW 530d

Se prodava Bmw 530d e60 2004. Redovno servisirano. Full mPack ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 јул 12:09Astra G 1.2benzin defek motor

Astra g 1.2 benzin skinato lance moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јул 12:06Audi Q7 3.0 Quattro 2008 3xS-Line PERFEKTEN

Ауди Q7 3.0 TDI Quattro 2008 3xS-Line 7 Седишта Мотор 176kw (239hp)...


13.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јул 09:48Peugeot 206 + plus 113000 kilometri

Peugeot 206 Plus 2009 God prva registracija 2010 God 1.1 benz so orig...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јул 09:48BMW 530D

Extra sostojba Motor i menjac perfektni Mnogu socuvana Mozna zamena ...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јул 21:02BMW 530D

Extra socuvano Motor i menjac perfektni 4 zimni gumi sava esqimo Cena...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јул 21:01BMW X3 2.0 177hp 2007

Dzipot e vo odlicna sostojba, napraveno e servis. Ima 240.000 km Ba...


7.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јул 14:58Peugeot 405 1.9D

Se prodava peugeot 405 1.9dizel ispravno pali vozi za delovi ili celo...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јул 15:43Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јул 15:43Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јул 15:43Peugeot 206 Plus 2009 God 113000 kilometri

Peugeot 206 Plus 2009 God prva registracija 2010 God 1.1 benz so orig...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 јул 11:35Mercedes E 280 AMG Paket 2008 Redizajn

Mercedes E280 Redizajn, full oprema, kolata e servisirana smeneto u...


7.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 јул 11:29Audi A7

So najvisoko nivo na oprema Barajte na: 078 805 045


27.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јул 21:35Amortizeri za bmw e39

skoro novi 4sportski amortizeri na steluvanje so 2 orginalni kluca za...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јул 21:35MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 јул 07:05HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 јул 07:05BMW 335i BI TURBO 08GOD KABRIOLET

Top sostojba +38975309529 za poveke info


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 јул 22:51Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам