Валандово
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes S 320 CDi Reg Cela God

Kolata e vo odlicna sostojba motor menjac staklo stegnana na vozna fu...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 15:57FIAT PUNTO 1.2 REG. ODLICNO

Kolata e vo odlicna sostojba za godinite Stegnana na vozna motor per...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 15:57Kyron

Se prodava ili zamenuva Kyron 2006 god,full oprema so greaci na predn...


99 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 10:22  НОВ ОГЛАС

BMW 118D 143ks

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, so full oprema. Se prodava poradi...


5 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 08:22  НОВ ОГЛАС

SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 110KS 1999g MAKSIMALNO CUVANA

SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110ks 1999godina DOMAKINSKI CUVANO...


2.800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 01:05  НОВ ОГЛАС

Kia proceed

Odlicno socuvana kia proceed na prodazba. Motor 1.4 benzin, 2008 godi...


3.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 23:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes C klasa 220 110kw

se prodava mercedes c klasa 220cdi 110kw facelift 2004 uvezena od ger...


5.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 14:49Seat toledo 1.9 tdi

Seat toledo 1.9 tdi 66kw 90 ks Ekonomicno vozilo Registr...


1.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.400 €
Валандово

Автомобили

Вчера 11:48Mitsubushi Grandis 2.0 TDI

Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ -140 КС со 7 седишта -2006 година,178.000 ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 10:52Golf 5 1.6fsi

2004god 116hp servis smeneto filtri kaisi proverka kade sakate reg...


3.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 10:52Volkswagen Scirocco 2.0 tdi 2016

Марка : Volkswagen Модел : Scirocco Allstar BMT/2.0TDI Категорија :...


17.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 10:52Mercedes S320

Se prodava Mercedes S 320 registrirana cela godina..full oprema super...


11.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 10:42Wv saran 20tdi 2008god so 7 sedista vo top sostojba

Reg do 12 2022 4 novi gumi se ispravno tel.za kontak dejan 078217532


4.555 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

14 авг 11:31Mercedes b180 cdi 2008god fabrika

Reg do 16 8 2022 servisiran cena 4666 eima.prostor kontak viber bez p...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

14 авг 11:30Seat ibiza

Se prodava seat ibiza 1.9 ,regestrirana do mart 2023god samo kes bes ...


2.700 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

12 авг 21:45AUDI A8 4.0 TDI V8 STAKLO

Kolata e vo perfektna sostojba Bez mana motor menjac prednica staklo ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 авг 20:08VW Polo 1.4

Polo 1.4 benzin plin. Istecena reg. Poveke info na 078382691 Filip....


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 авг 19:48Vw passat 1.9 tdi tel: 070 509 180

Vw passat 1.9 81 kw 110 ks 2000 godina Klima isprav...


2.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 авг 13:09BMW F10 530 xdrive

Prodavam original BMW branici preden, zaden i pragovi (2011 godina) ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 авг 09:30SKODA RAPID SB

Se prodava SKODA RAPID SB 1.4 2015god CENA PO DOGOVOR GORAN +3897...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јул 14:27MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE

Se prodava MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE so full oprema. CENA PO DOG...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јул 14:20opel Astra

za kontak070723199 za kes 1.9 disel ekstra motor


2.300 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 јул 13:00Citroen C4 2.0HDI Exclusive

Se prodava Citroen C4,2005godina,2.0HDI,exclusive model, Kolata e vo...


3.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јун 17:40BMW 750i

4.4L - V8 - 408hp biturbo, XDrive - 4x4, Parking senzori, 4 zonska kl...


2 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 јун 13:00Mercedes ML280

Mercedes ML 280 CDI 2006 god Moze Zamena 070229443 Registriran do 20...


9.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 мај 09:31Prodavam Renault megane

Cena po dogovor


2.900 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

19 мај 02:47Fiat bravo 19jtd 120ks 2008god

Servis komplet napraven reg do 1 2023 novi gumi tel zaa kontak 078204...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 мај 08:49Mercedes C220 cdi FABRIKA

C220 cdi registriran do 05.10.22 so zelen karton 4 novi gumi Sava.. N...


3.333 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 апр 18:53Mercedes Benz C200 116ks 2001

moze zamena samo so dzip


2.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 апр 17:12Audi A8 3.0 TDi

Kolata e odlicna sostojba servisirana registirana cela godina bez pro...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 апр 11:39BMW X5

Voziloto e vo inzvondredna sostojba. Poseduva : ABS ESP BORD KOMPJ...


4.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

14 мар 09:59VW GOLF 5 1.9TDI 2007g GTI OPTIK MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

:::::::::::PRODADENA::::::::::: GOLF 5 1.9TDI GTI OPTIK 2007g BUKVAL...


878.787.787 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 мар 13:54Golf 3 1.8 LPG Atest

Vo ispravna sostojba.


1.100 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 фев 21:16PEUGEOT 407 2.0HDI 136KS 2004

So fol oprema novi gumi pred 200km staveni napraven mal servis klimat...


3.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

12 фев 10:51OPEL ZAFIRA

Opel Zafira 1.9 cdti 120 ks so 7 sedista kontakt tel: 070/987/463


3.300 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 фев 17:06Audi a4 b7 Avant 2.0 TDI 2005

Audi a4 b7 Avant S Line 2005, 100kw + chip tuning. Registrirana do Av...


4.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 јан 14:31Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Opel Meriva 1.7cdti 2005 reg.do maj 2022 Napraven golem servis se mu...


2.800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 јан 16:26MERCEDES C 200CDI 2003g RACEN MENUVAC MAKSIMALNO CUVAN

MERCEDES C200 CDI 2003g RACEN MENUVAC MAKSIMALNO CUVANA SITE SE...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 јан 11:54OPEL ASTRA H GTC 1.9

Колата е во одлична состојба регистрирана сервисирана повеќе инфо ...


4.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јан 12:32VW JETTA 1.9TDI 2006g HINGLINE MAKSIMALNO CUVANA UVOZ CH

VW JETTA 1.9TDI 2006g MAKSIMALNO CUVANA UVOZ SWITZERLAND 🇨🇭🇨🇭🇨...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 дек 14:25Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам