Пехчево
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LADA NIVA 1.6 10.000km FABRIKA reg cela godina

Lada niva 4x4 2003ta godina Motor 1.6 so 10.000km Nov motor od fa...


3.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 23:26RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2001 REGIST

RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST -KLIMATRONIK AKTIVE...


2.099 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 07:32RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA: ...


2.850 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 07:31Bmw x1

Prodavam bmw x1 xdrive 2.0 105kw odlicna sostojba full oprema novi gu...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

22 сеп 18:36продавам Ровер

Nе регистриран бензин-плин A-tes. Ima problem 070 427 009


700 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

18 сеп 19:43Opel astra 1.7 tdi

Se prodava opel astra 1.7 tdi 2010 god, mnogu socuvana, kako nova, re...


5.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

18 сеп 08:14Land Rover - Freelander

Повелете - Понудете замена Ланд Ровер 2004 црн (имате слики во прил...


3.350 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

12 сеп 12:45Renault Megane Scenic 1.5 DCI

Megane Scenic 1.5 DCI


2.550 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 сеп 21:21Ford Galaxy 2.0 100 kw

Vo dobra sostojba servisirana 18 bbs bandazi


2.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 авг 19:03Fiat uno tipo bravo brava delovi 1.7 disel

Delovi


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

16 авг 16:51Golf 2 1.6 disel TDI GTD GTI delovi ili cel so servo ATS

Golf 2,pogoden za restavracija Mnogu od delovite se Gtd Gti Motor,...


500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

16 авг 16:51Delovi za Golf 1 i 2

Se prodavat delovi za golf 1 i 2 Motor 1.6d menjac i se ostanato


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

16 авг 16:50Ml 280 2008god

Ml 280 2008 god vo super sostojba na bg tabli moze i na mk Tel 0779...


6.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 авг 00:53Fiat campagnola na delovi!

Fiat Campagnola na delovi zdrav motor od fiat brava 1.9 dizel odgovar...


111.111 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 јул 13:20Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli.

Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli. Kolata e bez maana m...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

17 јул 15:03Se prodavaat koli kako novi..

Se prodavaat. - Seat Leon 1.4i 2013 god. - Seat Leon 1.6 Tdi 105 ks...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 јул 13:14FORD ispraven pali vozi benzin/plin

FORD GAL ESCORT CLX 1.6I 16V so 4 novi gumi registriran cela godin...


900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

30 јун 21:30Prodavam BMW 320

BMW 320 full oprema godina 2007 Cena po dogovor Tel za kontakt : 0...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

08 јун 08:03Se prodava hundai terakan 2003 vo perfektna sostojba

Se prodava hundai terakan zacuvan kako nof 070561036


2.600 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 мај 10:20Lada niva 1.6 4x4

Lada niva 1.6 Bezin/Plin-atest Podvozje zdravo bez korozija Prevod...


1.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

18 апр 11:23Prodavam TIKO

Prodavam TIKO vo dobra sostojba so atestiran plin LOVATO. CENA 500 e...


500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 апр 18:08Se prodava Audi A6

Audi A6 2.0 Kolata e samo za meraklii Napraven i e golem srevis P...


6.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 апр 19:53Bmw e60 530d

Se prodava ili menuva bmw e60 530d *3000cc *218hp *2004god Vozilo...


5.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

13 мар 22:21Mitsubishi pajero. Na delove.

Mitsubishi parro.2.5 d. Na delovi: Deferencijali,diskovi,zglobovi,p...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

09 дек 14:21Audi a4 b8

Ima realni 260 000 km Kupena od prv gazda od italia Smebeto Predn...


8.900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

09 ное 13:00Peugeot 307

Peugeot 307 2002god 2.0hdi 79kw Smeneto Set rebrast Ulje i site ...


2.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

23 окт 10:19Seat altea 2.0 2004

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e do 8 2022 so zelen karton...


3.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 сеп 14:43delovi za fiat uno tipo brava bravo i dr 1.7 disel

se prodavaat delovi za fiat uno 1.7 disel imaa se,osven motor eksta...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 авг 20:33Se prodava Golf 6 2.0 140ks

Kolata e donesena od Italija,napraven e golem servis na 162000.Kolata...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

07 авг 22:22Se prodava Reno Clio.

Kolata e vo dobra sostojba napraven e golem i mal servis.


1.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 јул 11:32Se prodava Reno Clio.

Kolata e vo dobra sostojba napraven e golem i mal servis.


1.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 јул 11:23Audi A3 2.0

Voziloto e vo odlicna sostojba od posledniot redizajn na ovoj model i...


6.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 јул 17:40Vw Golf 5 1.9 Tdi 6 brzini 105ks. 2006 god. Ima poveke..

Se prodavaat.. - Vw Golf 5 1.9 Tdi 90ks. 2006 god. 5 vrati. -Reg na ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

04 мар 11:42Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god...Registrirano cela godina..

Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god. Registrirano cela godina. Ful oprema. EL...


2.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

26 фев 11:28OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO/NAVI

Kolata e vo perfektna sostojba, so servisna kniska. Od oprema ima naj...


6.999 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

06 јан 13:00Alfa

Registrirana cela godina so 4 novi gumi


2.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 јан 13:00PAST cc 2011 GOD

PASAT CC VO EKSTRA SOSTOJBA SO SITE EKSTRI 070-213-852


7.700 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 окт 18:06Skoda oktavia 4x4 tdi.

Se prodava Oktavija 4x4 1.9tdi 77kw, vo odlucna sostojba, so 4 novi m...


9 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 окт 21:08Mercedes Benz A160 1999 god. Benzin/Plin ates..

Mercedes Benz A160 1999 godina. Benzin/Plin ates.. Od oprema ima:.. ...


1.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 авг 22:53Hyundai Santa Fe

Vo odlicna sostojba so euro kuka zatemneteti stakla novi gumi m+s .. ...


11.111 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

10 мај 19:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам