Пехчево
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Altea XL

Alteata e vo perfektna sostojba( se gleda po slikite), kupena of prv ...


8 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 фев 16:05Peugeot 308, 2011, euro5

Vo ekstra sostojba so plateni site davacki I mnogu oprema. Poveke inf...


5.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 фев 16:05Peugeot pezo 206 1.4hdi 68 ks. 2004 god..Delovi.

Se prodava Pezo 206 1.4 Hdi dizel 68ks. 2004 godina.Moze i del po del...


1.100 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 фев 17:42Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004 god..

Se prodava Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004god..So ful oprema:E...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

22 јан 11:22Kontakt broj:071-995-598

Kolata se prodava u vozna e, za poveke informacii kontaktirajte me.


500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

21 јул 15:13Golf 3

Benzin 1.6 300.000 km Se prodava Kombe Iveco daily 3500 120 k...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

30 мај 20:19OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO/NAVI

Kolata e vo perfektna sostojba, so servisna kniska. Od oprema ima naj...


8.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

16 мај 22:32DELOVI ZA FORD ESKORT TDI ENDURA-DE

Prodavam delovi za ford eskort tdi endura-de motor menuvac blok b...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 мар 20:19pridavam passat 1.8

Pasat 18t benzin plin atestiran 2000 god moze da se vidi i proba sek...


1.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

12 јан 16:37pridavam passat 1.8

Pasat 1.8t benzin plin atestiran 2000 godina moze i zamena za tiko pu...


1.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

12 јан 10:16MERCEDES A170CDI 2004 GODINA

*SE PRODAVA MERCEDES A170 CDI SO MOTOR 1.7 CDI 70KW (95 KS) ELEGANC...


2.600 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

09 ное 17:24Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам