Кичево
                           
330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
21 окт 18:14Промовирано

Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200.000 €
Кичево

Куќи / Вили

21 ное 21:33Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 ное 16:59Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ОДЛИЧНО СОЧУВАН Телефон за контакт:071/254-828 ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 ное 20:02Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


82.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 ное 14:17PRODAVAM KUCA VO KICEVO

Prodavam kuca vo Kicevo na ubava lokacija Povece informacii na tel.0...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 ное 14:16Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 ное 21:18Se prodavat skara na jaglen i dëerva

2022go na monile 070393297 imat stranicno dva astali komplet invetar...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

17 ное 19:55se prodavat montazhna garazha 250×220×230visina20w

2022go na mobolen.070393297👍


1 €
или предлог цена
Кичево

Гаражи

17 ное 19:54Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 ное 23:10КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


75.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
79.999 €
Кичево

Куќи / Вили

16 ное 21:35Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
16 ное 11:32Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

16 ное 10:05Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

16 ное 10:05Se prodava Stan

Stano ima tri sobi spalna kujna dnevna kupatilo 1 terasa I 1 podrum.V...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 ное 06:25Deloven prostor

Se izdava pod kirija . Moze da se koristi za poveke nameni. Se nao...


1 €
или предлог цена
15 ное 19:11Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


300 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 ное 09:11Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...


29 €
или предлог цена
14 ное 22:23Agencija za nedviznosti OKEY

Do kolku imate potreba od kupuvanje ili prodavanje na nedvizen imot (...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

14 ное 22:20Kupuvam stan okolu 60 kvadrati

Kupuvam dva stana po okolu 60 kvadrati moze i na razlicni mesta ponud...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 ное 14:04Se prodava kuca kaj sudot

Povelete javetese


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 ное 22:09IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

se izdavaat 2 stanovi so 60m2 i 110m2 pod kiria vo kicevo. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:55IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:45Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 ное 10:24Se prodava kuka vo Ivanidol

Se prodava kuka vo ivanidol so povrsina od 100m2 stamben prostor i 27...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 ное 02:31Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 ное 16:41Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


150 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

07 ное 08:16Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 ное 08:10Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...


10 €
или предлог цена
07 ное 08:07Se prodava kukja vo Pashino

Se prodava kukja vo Pashino so vkupna vnatresna povrsina 270m2 podele...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 ное 08:06Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Oslo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 ное 08:04Se izdava pod kirija

Se izdva Deloven prostor vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
06 ное 22:04Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 ное 07:15Zemjiste 6343 m2 Vranestica

СЕ ПРОДАВА земјиште во с. Вранештица, и тоа: КП бр. 2270, мв. Гради...


9.500 €
или предлог цена
03 ное 21:44СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 ное 21:38PRODAVAM STAN MNOGU

продавам во непосредна близина на опстината


40 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 ное 14:28Niva Drugovo 2460 m2

Niva vo drugovo,pat ima sezonski. 3300 evra. Kontakt 071-338-741sa...


3.300 €
или предлог цена
03 ное 13:26Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


73.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 ное 14:34se izdava stan

se izdava stan za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne prek...


2 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 14:13Stan strog centar

Se prodava stan vo gradba 113m2 3 spalni, dva toaleti i dve terasi ...


850 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 13:13Kukja na prva raskrsnica Podvaros

Se prodava kukja na prva raskrsnica vo Podvaros. Kukjata e so celosna...


98.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 окт 19:37Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам