Кичево
                           
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 11:06Промовирано

Kuka NA PAT ZA OSOJ

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надв...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 ное 07:44Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 ное 16:56Se prodava kukja

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telef...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 окт 17:35кука кај судот во кицево

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон бул...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 окт 20:09Kuka Gjorce Petrov se prodava

Kuka Gjorce Petrov se prodava


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 окт 09:40SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 окт 16:19Kukja so dukjani na 100m od Berzata

Se prodava kukja so dukjani vo Centar, na 100 metri od berzata na ul....


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 сеп 07:49Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 сеп 12:47Kukja so dukjan na magistralen pat vo Drugovo

Se prodava kukja so dukjan, so povrsina od 606m2, na magistralen pat ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 авг 20:54Se prodava kukja vo Kicevo

Se prodava kukja vo nas. Deveana na ul. Slavko Lazareski br 14. Pov...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 авг 12:59Me Qira / Po Kirija

Pershendetje Jepet katë shpije me qira ne qender te qytetit. Me re...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 авг 23:12Kuka kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kukjata se naoga pozadi gra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 јул 22:35Se prodava kukja nad kasarnata

Se prodava kukja so 432m2 povrsina. Kukjata se naogja zad kasarnata k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 јул 12:19Se prodava kukja na super lokacija

Se prodava kukja so povrsina od 400m2 na super mirna lokacija, vo bli...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 јул 21:59SE PRODAVA KUKJA PODVAROS

Kukata se najduva vo strog centar na samo 3 minuti do plostad, istata...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 јун 12:32Se prodavat kukjata Podhitno!!!

Kukjata se naojga vo naselbata Deveana Slavko Lazareski 15. Cena po d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 19:19PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Kuca na odlicna lokacija POVOLNO


10 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 20:33PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO

Prodavam kucana odlicna lokacija so cis imoten list mnogu povolno


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мај 17:22Se prodava kuca kaj sudot na parkingot

Povelete po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 23:33Se prodava Luca vo srceto na centarot povelete

Kucata se naogat pod audit kaj parkiralisteto povelete koj e zaintere...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

19 мар 20:41Se prodava kuќa na ubava lokacija vo kicevo

Kuќata e na dva sprata i izleguva na dve ulici so kompletna dokumenta...


120.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 фев 11:57Shtepi ne qender

Shtepi e rregulluar ne qender te kercoves 3 kat 330 kvm, 300kvm obor...


300.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 јан 01:26Kuka

Kukata izleguva na dve ulicì i e na dva vleza se naoga do carskata ga...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 10:22Se prodava kuca

Shitet Shtepi me siperfaqe 780m2 me mundesi urbanistike te behet shte...


105.300 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 окт 19:39Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:25Kujca Kicevo

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kujcata ima prizemje sprat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јул 02:18Куќа во строг центар

Се продава куќа во строгиот центар на Кичево спроти главната градска ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јул 14:38Se prodava kukja vo selo Drugovo

Se prodava kukja vo selo Drugovo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 јун 22:01се продава Куќа/Плац

Се продава Куќа во близина на блокот на ламелите спроти ресторан Кај ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 09:31Renovirana kukja so povrsina od 120 m2 so moznost za gradba

Prodavam renovirana kukja so dvorna povrsina od 120 metri kvadratni s...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 мај 20:27се продава кука во Другово

Се продава реновирана кука на два спрата (едниот целосно реновиран), ...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 08:48Се продава двокатна куќа

Се продава двокатна куќа, заедно со дворно место во вкупна површина о...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мар 13:33Ribnik

Se prodava ribnik vo selo Belica kicevsko so dvorno mesto 5000 kvadra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 фев 13:00Se prodava kukja pod Krusino

Се продава куќа на ул. Методија Стефаноски т.е под Крушино. На 2 спра...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:32Se prodava kukja nasproti Zito Market

Se prodava kukja od 388 m2 na ul. M.U.Gina, nasproti Zito Market. Kuk...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 19:31Se prodava kuka so golemo dvorno mesto do bolnicata - Kicevo

Se prodava kuka 72m2 so pomosen objekt od 29m2, dvor od 280m2 ili vku...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 дек 21:47Kukja vo naselba Karpos-Kicevo

Se prodava nova gradba-kukja na ul.Levce Stefanoski Tarzan vo naselba...


95.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 ное 14:51Zgrada vo gradba vo Kicevo

Kontakt: Whatsapp +49 1746798900 Facebook Sabit S...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 сеп 15:01ПРОДАВАМ КУЌА

Продавам куќа во населба 22 декември над касарната во Кичево на улиц...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 авг 08:18Se prodava kuca kaj sudot

Kucata e so dva vleza se naoga pod sudot na noviot parking komplet me...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 авг 00:23Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам