Битола
                           
702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 09:55ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 08:41Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 08:30СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ

Се продава куќа по екстра цена - во склоп и други поволности над Тодо...


25.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
29.999 €
Битола

Куќи / Вили

07 дек 02:14Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 21:30SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA 50M OD SIROK SOKAK

ODRZANA SOCUVANA VSELIVA KUKA SO 2 VLEZOVI VO STROG CENTAR, NA 50 MET...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 14:32Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:16Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:15Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:14Mala kuca vo centar

Se prodava mala kuca vo centarot na gradot Osnova okolu 50m2 Prizem...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:13КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ул. Ц.Самоил (кај Шик Комерц)

Куќата е приземје со кат на добра локација и има и деловен простор од...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 11:52Се издава празна куќа во Боримечка

Се издава празна реновирана куќа на 3 ката во Боримечка. Куќата е п...


300 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 10:11Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 09:39BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 02:08КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!

Повеќе информации во Агенцијата "Centar Mark" или јавете се - 070360...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 22:19Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 19:50Kukja vo Bitola

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 19:13НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:37К2079,НАД ОБЛАСТА КУЌА + КАРАБИНА ПОТКРОВЈЕ

К2079, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ - ПОДРУМ 35М2, - КАТ ОД...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:30К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:29Drven Pazar, kukja za renoviranje, 2 kata, garaza, dvor

К2190, ДРВЕН ПАЗАР, САМОСТОЈНА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:29ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СТАРА КУЌА

ДО ПАЗАРОТ, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 49М2 И ДВОР ОД 56 М2...


29.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:29К2238, НОВА БИТОЛА, ОДЛИЧНА ПЛАНСКА КУЌА СО ДВОР

К2238,НОВА БИТОЛА, ЗА 150.000 ЕВРА СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА СОНЧЕВА КУЌА, Н...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:13К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 220М2

К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 223М2. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 18:13Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 16:27Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 15:36Се продава куќа на два спрата

Се продава куќа на два спрата и подрум. Спратовите имаат заедничк...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 13:32НОВА КУЌА НА 7-МА БРИГАДА

Куќата се наоѓа во поширокиот центар во близина на СОУ,,Јосип Броз -Т...


167.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
169.000 €
Битола

Куќи / Вили

05 дек 09:59Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 07:37SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 дек 00:10SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
25.333 €
Битола

Куќи / Вили

04 дек 21:53Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 дек 19:25Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 дек 19:05KUCA SE PRODAVA

Se prodava kuka na ul.bosko najdovski 48.Juzno orientirana pred nea i...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 дек 13:45Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 дек 12:32Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.

Се продава мала куќа, мн евтино. Информации на : 076 777 646 Алекса...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 дек 00:15SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 дек 13:00СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА - C.M.

СЕ ПРОДАВА КУКЈА НА 2 СПРАТА ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА БИТОЛА, НА 100М ДО КО...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 дек 11:55НОВА КУЌА - Брусничко - Лавчанска *Фото *Видео

Се продава нова голема куќа во Брусничко-Лавчанска населба - Битола ...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 дек 11:55TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 дек 11:54Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам