Битола
                           
702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

К2236, ЦЕНТАР, РЕНОВИРАНА, САМОСТОЈНА КУЌА

К2236, ЦЕНТАР, РЕНОВИРАНА САМОСТОЈНА КУЌА, СО АБ ПЛОЧА, ДВА КАТА ПО ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:44Za kancelarii

Dve kuki vo eden dvor so povrsini od okolu 400 m2 Pogodni za kancel...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:35СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАР, СО МОЖНОСТ ЗА ИЗГРАДБА ДВА СТАНА

Куќата е лоцирана во центарот на Битола, во близина на место викано Д...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 13:00КУЌА ПР+КАТ ОД 150м2 и ДВОР 170м2 - ул илинденска

Куќата е на добра локација и состои од приземје и кат од по 70м2 одно...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 12:29PRODAVAME KUKA NA UL.SHERALTI BITOLA

Prodavame kuka so dvorno mesto od 500 m2 ...idealna ponuda za ziveenj...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 ное 07:28ДВЕ КУЌИ СО ДВОР ЦЕНТАР

Куќите се во централно подрачје и со двор од 180м2. Поголемата куќа е...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 ное 12:29ИТНО ПРОДАВАМ КУЌА СО ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ И ПОПЛОЧЕН ДВОР

ИТНО ПРОДАВАМ КУЌА НА БАИР, СО ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ И ПОПЛОЧЕН ДВОР, СО ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 ное 09:35К2008, ЦЕНТАР, КУЌА СУТЕРЕН +2 КАТА + ДВОР

К2208, ЦЕНТАР, ЗА 99.000 ЕВРА, КУЌА, СУТЕРЕН ОД 71М2, ПРИЗЕМЈЕ ОД 83...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 окт 13:00СЕЛО ДО БИТОЛА, КУЌА 110М2 ДВОР 500М2 НИВА 3500М2

ВО СЕЛО, ЗА 21.500 ЕВРА ВО ОКОЛИНАТА НА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 11...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 окт 12:56СЕ ПРОДАВА КУЌА БЛИСКУ ДО КОРЗО - КАМЕН МОСТ

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Битола Се продава ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 окт 10:48SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 окт 10:46SE PRODAVA KUKJA VO CENTRALNOTO GRADSKO PODRACHJE

Se prodava kukja vo proces na renoviranje so nova plocha i nov krov n...


59.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
61.000 €
Битола

Куќи / Вили

30 окт 10:02Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 окт 20:51Се продава куќа во Кравари

- Куќата е на 2 спрата, има внатрешни и надворешни скали. - 1 спрат:...


67.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 окт 18:00СПРАТ ОД КУЌА-НЕДОПИРЛИВИ

Спратот е на први кат со стамбена површина од 71м2 плус балкони. Стам...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 окт 13:55КУЌА-пошироко централно подрачје

КУЌАТА Е ЦВРСТА ГРАДБА И РЕНОВИРАНА И ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.СТАМБЕНИОТ ПРОС...


82.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 окт 13:54КУЌА ОД 170 М2 И ДВОР ОД 246 М2 -нас.Г. ОРИЗАРИ

Куќата е на одлична локација во Г.Оризари во непосредна близина на гл...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 окт 13:52Се продава куќа 234 м2 со голем двор 456м2

Се продава самостојна куќа на два ката плус поткровје секој кат по 78...


115.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 окт 10:53Се продава куќа - карабина

Куќата е во централно градско подрачје, површина на парцела( куќа + ...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 окт 21:59SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 окт 20:56СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²

Куќа - 100м² Двор со бавчи - 2450м² Штала - 150м² Повеќе инфо - Аген...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 окт 16:21SE PRODAVA NAJUBAVATA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Kukjata e so mnogu cvrsta gradba na najdobroto mesto vo gradot. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 окт 16:19Kukja vo Krklino

Prodavam kukja vo s.Krklino Bitolsko struja voda od strezevo cena po ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 окт 19:13Prodavam Kukja vo Bitola

Prodavam kukja vo Bitola Tel. +389 75211589-Azem Cena po dogovor


28.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 окт 14:38Kuka na 3 sprata so dukan

Kukata se naoga na 300 metri pod Selskata avtobuska. Ima 2 vlezovi ed...


5 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 окт 14:32Se prodava kuka

***javete se na broj: 078502607*** Se prodava kuka vo Bitola, poz...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 окт 19:03СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО С.МАГАРЕВО

СЕ ПРОДАВА КУЌА/ВИЛА ВО ПОДПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО МАГАРЕВО,СО СИТЕ НЕОПХО...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 окт 13:19КУЌА НА 2 СПРАТА И ВИЗБА, ДВОР 230 М2

ПРОДАВАМ КУЌА НА 2 СПРАТА И ВИЗБА, ДВОР 230 М2,СО ЛЕТНА КУЈНА И ГАРАЖ...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 окт 13:08SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 окт 10:50К2185, ЗАД УРЕДОТ, КУЌА СО 2 СТАНА И ПОДРУМ И ДВОР 200М2

К2185, ЗАД УРЕДОТ, ЗА 75.000, КУЌА: ПОДРУМ, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 83 М2, ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 окт 10:37СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ЗА V.I.P ГОСТИ *ДЕЛЕГАТИ *БИЗНИСМЕНИ

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 11:20SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:35КУЌА НА 2 СПРАТА *ДВОР *ГАРАЖА *БЛИСКУ ДО КОРЗО *ТОП!

Продажната Цена од реалната проценка од агенцијата на куќата е околу ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:34NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2

Se prodava kukja na 3 sprata Prizemje - 50m2 Dukjan 2 sprata po 70m...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:32SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:31Се Продава Куќа на Корзо

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:31SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

Se prodava kukja vo blizina na strog centar Bitola. Poglednete gi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:30SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

SE PRODAVA KUKJA OD 86m2 SO DUKJAN OD 45m2 24m2 DVOR 8m2 VIZBA ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 окт 10:30Se prodava stara kuka

Se prodava stara kuka za turkanje vo centralno gradsko podracje Info...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 окт 19:15Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja na ul. Jorgo Kostovski br.16 na dva sprat...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 окт 21:41Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам