Струга
                           
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 17:12Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:13Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 09:51Se prodava apartman vo Evro hotel

Se prodava ekstra apartman vo Evro hotel vo Struga na 1 sprat,renovir...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 19:24Nov ureden stan se izdava

Se izdava stan 50m kvadrati. -Spalna Soba -Dnevna -Kujna -Terasa...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 17:21Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

SE PRODAVA: Nov stan vo gradba 46m2 na 8 mi sprat na Istok vo komplek...


49.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:44STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 јан 22:23Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 јан 20:18Издавам голем сончев стан покрај езеро

Издавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (9...


3 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 јан 13:00se izdava i prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e so site evropski standardi, mesto polozba juzna so pogled na...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

21 јан 23:10Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

20 јан 21:19Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 јан 10:24Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

18 јан 11:29LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA 50M OD EZERO

Se prodava stan na 4 kat vo mirna zgrada pozadi FON na 50m od ezeroto...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 јан 23:29NOV DUPLEKS NA 100M OD EZERO

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi nov dupleks na samo 100m od ezero s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

16 јан 11:13Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јан 19:13NOV OBJEKT NOVI STANOVI

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јан 16:25Stan od 64m2 - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 64m2 na Ul. Risto Krle. So sleden raspored: - Dn...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 јан 13:01Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јан 00:40Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

04 јан 18:28Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јан 17:27NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 дек 10:25NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


126.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 дек 10:25Се изнајмува двособен апартман на 20 метри од плажата

Се изнајмува комплетно уреден апартман во нова зграда во строг центар...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 дек 13:12Se prodava stan vo Struga

Se prodava stan so povrsina 58m2 vo Struga.Se naogja na prizemje vo z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 дек 13:53Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 дек 13:53Се продава стан во Струга,целосно наместен

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште насп...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 21:52Se prodava nov stan 49m2

Se prodava nov stan 49m2 Cist imoten list. Info samo na tel: 071666665


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 дек 15:50Garsoniera vo centar

Se izdava garsoniera na treti sprat vo zgradata nad Balkoprom, do. cr...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 дек 19:47NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

13 дек 22:44Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 01:06Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 ное 18:01Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

17 ное 15:48Се продаваат два апартмани

Се продаваат два апартмани еден 32 м2 другиот 41м² во Еврохотел. Конт...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 ное 19:35Se izdava stan ili sobi

Se izdavat stanoj i sobi. Od 25m2, 50m2, 100m2. Info na tel: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 ное 14:28Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 ное 14:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам