Струга
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren stan vo Ezerski Lozja, 5 minuti peski do ezero. Stano...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 окт 13:00Промовирано

kupuvam stan

kupuvam stan vo struga ili ezerski lozja do 50m2. kontakt / 078202698


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 јул 12:07KUPUVAM STAN

kupuvam apartman, garsoniera, garsonjera, stan, vo kuka ili zgrada, p...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 јул 12:32kupuvam stan vo ohrid

kupuvam stan vo ohrid nov, vo gradba, ili poloven (moze prazen ili n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 12:27купувам стан во охрид или во стар дојран

купувам стан во охрид, до 40м2, околу болницата или околу билјанини и...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 17:15СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА


12.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 12:28stan

stan


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 јун 21:35Se prodava

Se prodava Stan na ul Gjuro Salaj vo centarot na Struga vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 дек 13:00Trosoben Stan

Delumno renoviran trosoben stan, zameneta dograma, vnatresna izolacij...


40.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 дек 22:40Se prodava Stan & shitet banes

Se prodava Nov ne koristen Stan, upotreben Samo 2 nedeli... Za povece...


55 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 сеп 22:54Se iznajmuva apartman za studenti

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 14:00Се изнајмува стан во Струга

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јул 18:13Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам