Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drlaci

Drlaci beogradski vo mnogu dobra sostojba - 400 eu Drlaci muleski - ...


400 €
или предлог цена
Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Trinca

Trinca donesena od italija 1.6m rabotna sirina so hidraulicko pomest...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 21:01  НОВ ОГЛАС

Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 19:22delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 19:22Kuka za Traktor

070 924 632 moze i na Viber


150 €
или предлог цена
28 мар 18:27Ralca od feder

Cena 230e


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
26 мар 20:20ZMAJ 135

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na ko...


7.200 €
или предлог цена
26 мар 19:41IMT 542 traktor

Prodava se traktor imt 542 vo dobra sostojba. odlica masina i menjac....


2.800 €
или предлог цена
26 мар 19:38BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
25 мар 13:50Se prodava prikolica

Se prodava prikolica so 17.5 bandasi sirina na osovinata 1.90


42.000 МКД
или предлог цена
18 мар 22:13Se podava guma 600/70 R30

Gumata e kako nova moze i komplet So bandasi


500 €
или предлог цена
18 мар 22:13Se prodava 5 reden adapter

Vo ispravna sostojba sega donesen od italia Na preklop e 5 red


4.500 €
или предлог цена
18 мар 22:13deutz 4506

novi gumi top sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
18 мар 11:30Se prodava 4 reden adapter

Vo ispravna sostojba sega donesen od italija


4.000 €
или предлог цена
13 мар 06:49Plugovi

Se prodavaat plugovi za traktor. cena 200e


200 €
или предлог цена
06 мар 15:43Kombajn Mc kormic

Kombajn uvoz ch ispraven ne go raboteme taka stoe


2.500 €
или предлог цена
27 фев 16:42Kombajn 133 zmaj

Motor odlicen


2.200 €
или предлог цена
13 фев 20:35IMT 533

Traktorot e vo odlichna sostojba Registriran pred eden mesec TELEFO...


2.500 €
или предлог цена
16 окт 01:16mlin za stocna hrana cekicar

se prodava mlin cekicar


1 €
или предлог цена
27 сеп 16:57Masina za melenje slama

Se prodava masina za melenje slama na trofazna struja. cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:49Prasac za pcenka

Se prodava prasac za pcenka. Vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:48TROBRAZDEN PLUG ORA I FREZA

Se prodava Trobrazden plug ora i freza. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:47Prikolica za arsko gubre

Se prodava prikolica za arsko gubre. Vo odlicna sostojba. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:47VAKUMSKA SADACKA

Se prodava Vakumska Sadacka. Marka Kararo. Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:47AGREGAT NA STRUJA

Se prodava agregat na struja. Agregatot e monofazen i trofazen. Cen...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:47Melacki za grozije.

Se prodava melacki za grozije Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
27 сеп 16:47Traktor Yanmar

Се продава трактор Yanmar F17D со фреза и плуг .(регистриран,кабина м...


3.500 €
или предлог цена
10 јул 07:16Guma 520 70 r38

Polovna guma 520 70 r38 ekstra


1 €
или предлог цена
21 јун 18:14Kombajn fahr

Se prodavati 2kombajni fahr m600 i fahr M88 ispravni garazirani


1 €
или предлог цена
21 јун 18:13Se prodava traktor Fordson super major

Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po neg...


2.500 €
или предлог цена
27 апр 16:41Prikolica za gubre

Se prodava prikolica za gubre vo ispravna sostojba, moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
16 апр 08:53Балирачка АМА

Балирачката е во исправна состојба. Може да се проба во секое време


1 €
или предлог цена
14 мар 17:56Плугови -обратачки

Плугови -обратачки


1 €
или предлог цена
14 мар 17:55Косачка БЦС Бензин

2 Косачки БЦС Бензин во исправна состојба


1 €
или предлог цена
14 мар 17:55KOSACKI ZA TREVA

Kosacki za treva doneseni od Italia na nafta i na benzin imat i sedis...


1.111 €
или предлог цена
06 мар 21:12Traktor Fordson Super Major

Traktorot se prodava vo odlicna sostojba pali vozi … Poveke inf: 078-...


3.300 €
или предлог цена
22 фев 07:47Kosackata

Se pridava kosacka 135


1 €
или предлог цена
30 дек 20:46Fiat traktor

Traktor Fiat om ispraven ekstra hidraulicen volan i trinca mala 150sm...


1 €
или предлог цена
22 дек 12:52Fiat 850

Kontakt tell:Ljube070336430


4.300 €
или предлог цена
12 ное 18:47Na delovi

Na delovi


100 МКД
или предлог цена
02 окт 20:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам