272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

I phone 7 plus

Tel.e zacuvan I drzi baterija bez mana


5.000 МКД
или предлог цена
21 јан 16:15Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
21 јан 00:08Noki 6681

Nokia 6681


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
21 јан 00:08Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


2.700 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 МКД
21 јан 00:07Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
20 јан 16:25iPhone 8 64gb-Neverlock

Se prodava iPhone 8 64gb,raboti na site karts,se original na nego,bat...


8.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:11Samsung S20 plus kako nov evropski

Samsung s20 plus mnogu ocuvan raboti sve perfecno


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
20 јан 10:26Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi so polnac i garancija 22 meseci.


210 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
250 €
20 јан 09:23Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


280 €
или предлог цена
20 јан 09:23Xiaomi Redmi Note 10 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci.


150 €
или предлог цена
20 јан 09:22Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka

Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka isto kako nov mnogu socuvan ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
18 јан 15:50iPhone 6S 16GB

Kako nov, sledi so polnac.


80 €
или предлог цена
18 јан 11:39iPhone 11 128GB

Koristen 1 mesec, sledi so polnac i garancija 11 meseci.


430 €
или предлог цена
18 јан 11:37iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
18 јан 11:36Honor 50 Lite

Koristen 3 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 meseci....


160 €
или предлог цена
18 јан 11:35Samsung Galaxy S20 Ultra

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


430 €
или предлог цена
17 јан 14:10SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

PRODAVAM SAMSUNG J3 2017 OD PRV SOPSTVENIK TELEFONOT E KAKO NOV BEZ N...


4.000 МКД
или предлог цена
17 јан 13:23Samsung Galaxy A23 5G

Koristen 1 nedela, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mesec...


180 €
или предлог цена
16 јан 13:54iPhone 8 64GB

Kako novi, sledat so polnaci. Gold & Silver ...


150 €
или предлог цена
16 јан 12:53iPhone 8 Plus 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
16 јан 12:52Honor X8 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
16 јан 12:49Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. PRO...


230 €
или предлог цена
16 јан 12:49Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


230 €
или предлог цена
16 јан 12:49Samsung Galaxy A70

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


120 €
или предлог цена
16 јан 12:47Samsung Galaxy A72

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
16 јан 12:44Samsung Galaxy S20 FE 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


260 €
или предлог цена
16 јан 12:43Samsung Galaxy Fold 12GB/512GB

Kako nov, sledi so polnac.


480 €
или предлог цена
16 јан 12:41Xiaomi Mi 9

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


180 €
или предлог цена
16 јан 12:40iphone 14 pro max neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro max neotpakuvan kupen vo Apple usa


1.370 €
или предлог цена
16 јан 11:39Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
16 јан 09:28Prodavam Xiaomi Mi Watch smartwatch

Prodavam smart casovnik Xiaomi Mi Watch kompletno pakuvanje seuste po...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
15 јан 10:54Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
15 јан 10:08Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
13 јан 15:56Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
13 јан 09:08Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
13 јан 09:05Xiaomi Redmi Note 9 Pro

BLUE - Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. White - Vo odlicna...


150 €
или предлог цена
13 јан 09:02Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


1.300 €
или предлог цена
13 јан 09:01T home 5g

Nov so 2 godini garancia so pakuvanje


155 €
или предлог цена
12 јан 22:40Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
11 јан 15:27Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам