251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
Денес 10:14iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
Денес 10:14Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Денес 09:45Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


970 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.000 €
Денес 09:45Iphone 11 pro Gold

Tell e super ne otvoran ne servisiran


350 €
или предлог цена
Вчера 23:17  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 11 Pro 64gb full pack bez grepka se originalno

Apple iPhone 11 Pro 64gb full pack bez grepka isto kako nov se origin...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 17:51  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven

Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven samo puknato zadno kapace...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven so g...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 16:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro super socuvan ispraven

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:00  НОВ ОГЛАС

Huawei P40 Lite E

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Zabeleska: Puknatina na ekra...


70 €
или предлог цена
Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A5 2017

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A10

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A22

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


130 €
или предлог цена
Вчера 14:38  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:22  НОВ ОГЛАС

iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Вчера 09:52Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
23 мар 20:01Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:04Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
23 мар 15:52Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
23 мар 11:09SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 10:03BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:13Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:03Samsung Galaxy S21+ 5G

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:57Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven

Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven raboti bez problem ot...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 16:38Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 мар 16:32Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 мар 15:49XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 15:26Lg v40 thinQ

Lg v40 thinQ во супер состојба само со полнач без замена цената е фик...


260 €
или предлог цена
22 мар 07:48iPhone 6

kako nov!!! se ispraven 97% battery health


50 €
или предлог цена
22 мар 03:38iPhone X

kako nov!!! se e original i se e ispravno - smeneta e nova bateri...


220 €
или предлог цена
22 мар 03:35Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам