240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
16 мар 13:24iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
16 мар 13:21Samsung s22 Ultra 12/256 T-Mobile MK

Go imam kupeno od TMobile od MK seushte pod nivna garancija. Bukvaln...


799 €
или предлог цена
16 мар 11:26iPhone 6s Plus 128 Gb Kako nov

Se prodava iPhone 6S Plus 128gb raboti na site karti,telefonot e bez ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 мар 10:04Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet ponudete cena,polnac ima za androidite i za n...


1 €
или предлог цена
16 мар 09:18iPhone X 64 gb-Neverlock

Se prodava iPhone X 64 gb raboti na site karti,se e orginal na nego b...


200 €
или предлог цена
16 мар 09:09iPhone Xs Max 64Gb-Neverlock

Se prodava iPhone Xs Max,raboti na site karti,socuvan kako nov bez ni...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
16 мар 09:09Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
15 мар 14:06Sony Ericsson k750i

Telefonot e bez ni edna maana raboti besprekorno sleduva so polnac i ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 мар 12:34iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 2 meseci.


400 €
или предлог цена
14 мар 14:09Huawei P30 Lite

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
14 мар 14:06Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


350 €
или предлог цена
14 мар 14:06Samsung A13 4/64 Full Pack

Se prodava samsung A13 4/64 full pak koristen kako nov,raboti na site...


8.000 МКД
или предлог цена
14 мар 12:42Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Samsung A23 nov neotpakovan zemen na 14.03 od telekom 24 m...


11.000 МКД
или предлог цена
14 мар 12:30SAMSUNG A7

Telefonot e bukvalno kako nov nema ni grepka nisto celo vreme cuvan v...


5.500 МКД
или предлог цена
13 мар 21:35SONY ERICSSON K800i

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мар 15:54Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
11 мар 19:13Samsung Galaxy A71

Telefonot e bez grebnatinka Raboti odlicno


11.000 МКД
или предлог цена
11 мар 17:33Huawei Y6 2018-Kako nov

Se prodava Huawei Y6 2018 raboti na site karti,telefonot e kako nov s...


3.000 МКД
или предлог цена
10 мар 19:17Honor 50 Lite

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 14 meseci.


130 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
160 €
10 мар 12:24I phone 12 pro max

Tel.e ko nov bez grepka full pack 256 hb


630 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
640 €
10 мар 09:51XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
09 мар 17:49Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.000 МКД
или предлог цена
08 мар 19:43iPhone 7 Plus 32Gb-Neverlcok

iPhone 7 Plus,se orginal na nego socuvan,raboti na site karti,batery ...


6.500 МКД
или предлог цена
08 мар 19:43Samsung A12 4/64 Kako nov

Se prodava samsung a12,telefonot e kako nov raboti na site karti bez ...


6.500 МКД
или предлог цена
08 мар 17:17iPhone SE 2020 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


230 €
или предлог цена
08 мар 16:01iPhone 13 Mini 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
08 мар 15:57Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje. BLACK & SILVER ...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
08 мар 15:57Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
08 мар 13:01Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
08 мар 13:01Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
08 мар 13:01Samsung Galaxy A33 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


220 €
или предлог цена
07 мар 15:13Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


1.200 МКД
или предлог цена
07 мар 14:15Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


2.700 МКД
или предлог цена
07 мар 14:14iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
07 мар 12:25Iphone 12 PRO 128GB

Tel super raboti bez nikakva maana ZABELESKA: puknat ekran


499 €
или предлог цена
07 мар 09:41Телефон се продава за делови Редми Ноте 11

Телефонот е паднат во вода, исправен екран и исправена маска. НЕМА В...


500 МКД
или предлог цена
05 мар 11:15Iphone 7 i samsung s10plus

Se prodava iphone 7 32gb staklo se raboti na nego bez grepka i Samsun...


8.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:57iPhone 7 Plus 128gb-Neverlock

Se prodava iPhone 7 plus 128gb raboti na site karti socuvan nova bate...


7.000 МКД
или предлог цена
03 мар 20:35iPhone 6S 16GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


70 €
или предлог цена
03 мар 13:45Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам