252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 pro Gold

Tell e super ne otvoran ne servisiran


350 €
или предлог цена
24 мар 23:17S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
24 мар 16:00Samsung Galaxy A5 2017

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:40Samsung Galaxy A10

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung Galaxy A22

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


130 €
или предлог цена
24 мар 14:38iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
24 мар 09:52Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:04Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
23 мар 11:09BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:13Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:03Samsung Galaxy S21+ 5G

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:57XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 15:26iPhone 6

kako nov!!! se ispraven 97% battery health


50 €
или предлог цена
22 мар 03:38iPhone X

kako nov!!! se e original i se e ispravno - smeneta e nova bateri...


220 €
или предлог цена
22 мар 03:35Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20Huawei P20 Lite

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
21 мар 13:56iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
21 мар 10:08iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


880 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
920 €
21 мар 10:07Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 13 meseci.


150 €
или предлог цена
20 мар 13:02IPHONE 7

Iphone 7 koristen,ispraven.Bez zamena samo za prodazba. KONTAKT :071...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:33iPhone 7 32GB

iPhone 7 32GB со пукнато стакло на оригинален екран, оригинална батер...


3.500 €
или предлог цена
20 мар 09:58SAMSUNG GALAXY A7 2018 NOV SKORO IC NE KORISTEN

Telefonot e skros nov ne e koristen voopsto ima i futrola i zastitno ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
19 мар 14:27SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

Telefonot e kako nov bez tragi na koristenje bez nikakvi servisiranja...


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 14:27Iphone 13 128 gb

Se prodava Iphone 13 128gb kupen od t-mobile so se orginal na nego i...


6 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7 €
18 мар 21:50A1 Alpha 20

raboti na site mrezi - polnac


70 €
или предлог цена
18 мар 11:52Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


170 €
или предлог цена
18 мар 11:39iPhone 8

kako nov kompletno pakuvanje battery health 100% 140€


140 €
или предлог цена
18 мар 11:39Motorola One Macro

raboti na site mrezi


90 €
или предлог цена
18 мар 11:39iPhone 13 128

iPhone 13 128Gb telefonot e nov raboti na site karti donesen od ch 10...


620 €
или предлог цена
17 мар 19:00Samsung A12 i A21s

Telefonite se kako novi,full pakovanje ne pagjani ne otvarani,celo vr...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
17 мар 11:10Apple iPhone 8 kako nov

Iphone 8 64 giga, full pakuvanje, zacuvan kako nov. Telefonot ima apl...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:04Realme C35, nov

Nov, garancija 24 meseci.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
16 мар 13:49Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам