165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:46Elektro motor 5.5 KW

Se prodava elektro motor 5.5 vadeno e od brizgalka masina boy germans...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:30TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
04 фев 08:59Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
03 фев 19:30Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
02 фев 09:27ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
31 јан 07:49Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure.


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:08Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den Hladnjaci 13 x 11,...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:24KERAMICKI GREJACI NOVI 75W

Prodavam novi keramicki grejaci jacina 75w za terarijumi inkubatori i...


350 МКД
или предлог цена
27 јан 16:52Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:34DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI ==============================...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V ...


600 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI ZA PH NA ZEMJA POCVA

NOVI MERNI INSTRUMENTI ZA PH KISELOST NA POCVA ZEMJA..


500 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07Dachsenwerk Transformator Trafo 400kva kw

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


2.900 €
или предлог цена
24 јан 08:14TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI Z...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 07:17Opticki Laser nov nekoristen

Se prodava optichki laser za proverka na opticka signalizacija, nov n...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:11TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
21 јан 11:41GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ==============================


600 МКД
или предлог цена
19 јан 14:44Elektro motor trofazen

Prodavam trofazen elektro motor Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
15 јан 08:56Elktronika

Se Prodava Elktronika.


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:49Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
12 јан 11:03DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
10 јан 17:07PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јан 19:29HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
09 јан 17:12DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:10Elektro motor 15kw 1460min 1740min

Nof donesen od svajcarija vodootporen.


400 €
или предлог цена
09 јан 08:21Drveni skali ,poračka po vasi dimenzii

Skalite gi izrabotuvame od kvalitetno čamovo ,suvo drvo..Od race na i...


1 €
или предлог цена
05 јан 12:06ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јан 09:31NOVI ANALOGNI VLAGOMETRI VLAGOMERI

ZA KUTII ZA PURI I DR NAMENI NOVI ANALOG VLAGOMERI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:27K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:24DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:23MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 19:21Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da kon...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:20METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:17TAHOMETAR OBRTOMER RPM OBRTOMER MOTORI MOTOR ELEKTROMOTOR

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTOR...


1.300 МКД
или предлог цена
02 јан 19:12NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
02 јан 18:47ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јан 18:45POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:44DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:30Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам