3151 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Промовирано

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 18:40Промовирано

Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:11Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:18Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:58Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:21SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:58Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:29Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


72.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
79.000 €
Охрид

Станови

Вчера 21:26ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА НАМЕНАТО ЗА: КА...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 20:57ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ОХРИД 400м2 ВО ЧАРШИА НАМЕНАТО ЗА: Р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 20:57Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogja...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:47Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:33Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:33Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:59ЧОЈС-Plac kaj aerodromot

Se prodava plac na glavniot pat Ohrid-Struga (vo blizina na Ohridskio...


35 €
или предлог цена
Вчера 19:59ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori...


6.700 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Вчера 19:48ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


106.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:48Се изнајмува стан во Охрид

Се изнајмува стан во близина на центарот на Охрид,комплетно наместен ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:29SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:16Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ *** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соб...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:15СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 300 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:13Sobi i apartmani Ohrid

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница на приземј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:11Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:09IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:57Издавам соби во Охрид

Издавам соби во куќа, со голем и убав двор, прекрасно средени соби ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:46SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:37KAFETERIJA VO CENTAR

Prodavam kafeterija so ful oprema na ul. Petar Caule 15 vo centar vo ...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 18:25Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
Вчера 18:25СМЕСТУВАЊЕ со 4 звезди

-Цената за сместување во двокреветен апартман за две лица е 1.400 ден...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:15Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:07Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:32Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:26Се продава дуќан во стара охридска чаршија

Се продава дуќан во стара охридска чаршија. По+2К+Пк Контакт:07562...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 17:25Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza komplat opremen i blisku do carsijata 075498450 kapac...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

Prodazjba na kukja

Se prodava kukja vo Leskoec-Ohrid.Kukjata e legalizirana zapishana vo...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:10Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:29Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:29Apartman Mirko -Centar

SLOBODEN od 24 Avg.Izdavam apartman vo Ohrid 100m odalecen od pazarot...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:20Издавам соби во центар

Издавам соби во центар со сопствен паркинг.


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:56Плац во Охрид стар град до Самоилова тврдина (Варош)

Плац со одличен поглед на езеро и стариот град на последна градежна л...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 15:50Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:42Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам