172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
17 ное 18:23POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
17 ное 18:23TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c

- PRODAVAM KOMBINIRANI ANALOGNI TERMOMETRI SO VLAGOMETAR ZA SAUNA DO ...


800 МКД
или предлог цена
17 ное 18:10TERMOMETAR ZA SPORET, FURNA, PARNO I DRUGO DO 500c

- PRODAVAM TERMOMETRI ZA MERENJE TEMPERATURA NA SPORETI, FURNI, PECKI...


400 МКД
или предлог цена
17 ное 18:10TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI ILI PECENA HRANA DO 300c

- PRODAVAM ANALOGNI TERMOMETRI SO SONDA ZA MERENJE TEMPERATURA DO 350...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 12:06POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
03 окт 10:43DIGITALEN ELEKTRONSKI HIDRISTAT ZA VLAZNOST NA INKUBATORI

- PRODAVAM NOVI DIGITALNI ELEKTRONSKI HIDROSTAT-VLAGOREGULATOR ZA DIG...


2.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03TERMOSTAT-HIDROSTAT ZA VLAGA-TAJMER 3 VO 1 ZA INKUBATOR

- PRODAVAM DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT HIDROSTAT I TAJMER 3 VO 1 ...


2.800 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.300 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT ZA INKUBATOR SO TAJMER I ALA

Опис -Терморегулатор за инкубатор -20 + 99C PROTON-RT02 7613М термор...


2.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03TERMOSTAT SO HIDROSTAT ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

- PRODAVAM TERMOHIDROSTAT ZA DIGITALNA PRECIZNA REGULACIJA NA TEMPER...


2.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03TERMOSTAT SO HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ALARM ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALEN KONTROLER ZA INKUBATOR SO SEKAKVI OP...


3.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c

- PRODAVAM KOMBINIRANI ANALOGNI TERMOMETRI SO VLAGOMETAR ZA SAUNA DO ...


800 МКД
или предлог цена
11 сеп 09:03DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR POTENCIOMETAR MONOFAZEN 750W

DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR NA 220V 750W ZA REGULACIJA NA VRTEZI-O...


3.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 09:49TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI IDRUGI UREDI

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE...


500 МКД
или предлог цена
30 јул 07:29TERMOMETAR ANALOGEN OD 0 DO 120c ZA VODA KAFEMAT,BOJLER I DR

-PRODAVAM ANALOGNI TERMOMETRI SO SONDA VO VID NA ZICA ZA MERENJE NA T...


600 МКД
или предлог цена
12 јул 07:51DIGITALEN KANTAR SO TERMOMETAR DO 50 KG SO LCD DISPLEJ

PRODAVAM DIGITALNI VAGI - KANTARI SO MERENJE DO 50 KG I TOCNOST DO 10...


450 МКД
или предлог цена
12 јул 07:50DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER SO TERMO...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јул 08:00stihl

motorkite se doneseni od Germanija proba na lice mesto 2x stihl 06...


350 €
или предлог цена
02 јул 11:10BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR OD -50 - +380C

- PRODAVAM DIGITALEN BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR ZA MERENJE NA S...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 17:29DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

Опис: DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 мај 20:16TERMOMETAR ANALOGEN OD 0 DO 120c ZA VODA KAFEMAT,BOJLER I DR

-PRODAVAM ANALOGNI TERMOMETRI SO SONDA VO VID NA ZICA ZA MERENJE NA T...


600 МКД
или предлог цена
22 апр 12:42POTENCIOMETAR 4000W SO DIGITALNA REGULACIJA NA PODESUVANJE

- POTENCIOMETAR DO 4000W NA 220V SO DIGITALNA TABLA ZA PODESUVANJE KA...


1.000 МКД
или предлог цена
12 апр 21:17DIGITALEN VREMENSKI TAJMER-RELE DC-12V-24V

- DIGITALEN VREMENSKI TAJMER-RELE DC-12V ZA KONTROLIRANJE NA VREME I ...


500 МКД
или предлог цена
11 мар 08:42ANALOGEN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO KALIBRACIJA

- GOLEM GRUZEN PRECIZENANALOGEN KOMBINIRAN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO...


800 МКД
или предлог цена
06 мар 10:43LUKSOMER-LUXMETER SVETLOMER FOTOMETAR DIGITALEN

- PRODAVAM NOVI LUKSOMERI ZA MERENJE JACINA NA SVETLINA VO LUKSI SO S...


1.800 МКД
или предлог цена
22 фев 17:17ANALOGEN PRECIZEN KOMBINIRAN VLAGOMER SO TERMOMETAR

- ANALOGEN PRECIZEN KOMBINIRAN VLAGOMER SO TERMOMETAR ZA PRECIZNO MER...


700 МКД
или предлог цена
12 фев 22:00POTENCIOMETAR DO 2000W AC 220V SCR

- POTENCIOMETAR ZA REGULIRANJE NA RAZNI UREDI NAMALUVANJE ILI ZGOLEMU...


500 МКД
или предлог цена
30 јан 21:23POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
30 јан 21:23TDS METAR TESTER ZA MERENJE MINERALIZACIJA NA VODATA

PRODAVAM NOVI TDS METRI ZA MERENJE MINERALIZACIJA NA VODATA ILI RASTV...


800 МКД
или предлог цена
08 јан 11:28VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA PELETI,SENO,PAMUK,RAZNI SURO

- PRODAVAM VLAGOMER ZA BRZO PRECIZNO I EFIKASNO MERENJE VLAZNOST NA: ...


4.800 МКД
или предлог цена
27 дек 09:18Wickes baterija za strafilica

Nova, ne koristena. 10.8v 1.3Ah


350 МКД
или предлог цена
29 окт 21:36Wickes baterija za strafilica

Nova, ne koristena. 18v 1.3Ah


550 МКД
или предлог цена
29 окт 21:34DIGITALEN VLAGOMER ZA VLAZNOST NA DRVO BETON KARTON PELETI

- PRODAVAM NOVI VLAGOMERI ZA MERENJE I ODREDUVANJE PROCENT NA VLAZNOS...


1.800 МКД
или предлог цена
25 сеп 08:33Trolley Alati

Aluminski kufer so trakala, so 187 profesionalni alati. Kontakt email...


150 €
или предлог цена
03 сеп 11:23DATA LOGER TERMOMETAR ZA KAMJON HLADNJACA I HRANA

- DATA LOGER TERMOMETAR MODEL UNI-T UT330A NA ZA MERENJE NA HRANA VO ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 авг 23:17GPS TRAKER ZA VELOSIPED,AVTOMOBIL,MILENICINJA,DECA I DR.

- PRODAVAM NOVI GPS UREDI ZA SLEDENJE SO POVEKE DRUGI FUNKCII ZA IZVE...


2.200 МКД
или предлог цена
26 авг 17:19Количка за работа(дигалка)

Дигалките се исправни, електрични се на батерии, дигат до 1.8m,дименз...


499 €
или предлог цена
03 авг 15:41DIGITALEN TAJMER KONTROLER NA 220V-30A VREMENSKO RELE

- DIGITALEN VREMENSKI TAJMER ZA VKLUCUVANJE I ISKLUCUVANJE NA ODREDEN...


1.400 МКД
или предлог цена
14 јул 20:55Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам