172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- OVLAZNUBAC ZA INKUBATOR ILI PROSTORIJA NA ADAPTER 24V , ZA KONTROLI...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 12:40VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA VOZDUH ANALOGEN

- PRODAVAM NOVI ANALOGNI VLAGOMERI ZA MERENJE VLAZNOST NA VOZDUH SO O...


600 МКД
или предлог цена
19 мар 09:42POTENCIOMETAR 4000W SO DIGITALNA REGULACIJA NA PODESUVANJE

- POTENCIOMETAR DO 4000W NA 220V SO DIGITALNA TABLA ZA PODESUVANJE KA...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јан 23:37DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I KARTON

- PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE POVEKE VRSTI NA DRVO - DRVEN...


1.500 МКД
или предлог цена
20 дек 10:37DIGITALEN TERMOSTAT-HIDROSTAT KONTROLER MODUL DC 6V-30- 10A

Опис: дигитален модул за контрола на температурата и влажност со LCD ...


1.200 МКД
или предлог цена
07 дек 09:16LUKSOMER-LUXMETER SVETLOMER FOTOMETAR DIGITALEN

PRODAVAM NOVI LUKSOMERI ZA MERENJE JACINA NA SVETLINA VO LUKSI SO SI...


1.500 МКД
или предлог цена
05 дек 20:41ANALOGEN PRECIZEN KOMBINIRAN VLAGOMER SO TERMOMETA

- ANALOGEN PRECIZEN KOMBINIRAN VLAGOMER SO TERMOMETAR ZA PRECIZNO MER...


600 МКД
или предлог цена
01 дек 11:13DIGITALEN TERMOSTAT-HIDROSTAT KONTROLER MODUL DC 6V-30V 10A

Опис: дигитален модул за контрола на температурата и влажност со LCD...


1.200 МКД
или предлог цена
01 дек 09:21PUMPA ZA VODA GRUNDFOS CHI4-60 HORIZONTALNA CENTRIFUGALNA

Horizontalna centrifugalna pumpa za voda Grundfos CHI4-60 H max - ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 20:35PUMPA ZA VODA GRUNDFOS CR1S-6 CENTRIFUGALNA VERTIKALNA

Vertikalna centrifugalna pumpa za voda Grundfos CR1S-6 16/120 bar ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 20:35HAMER MILWAKEE 900S - HILTA HILTI

1600w 975-1950 bpm 7-21 j 11 kg SDS Max Cena po dogovor Tel: ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 20:35DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I KARTON

- PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE POVEKE VRSTI NA DRVO - DRVEN...


2.000 МКД
или предлог цена
12 ное 20:33DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA I TECNOST

- PRODAVAM DIGITALEN TERMOMETAR PO HASAP ZA MERENJE TEMPERATURA NA HR...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 07:44DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA I TECNOST

- PRODAVAM DIGITALEN TERMOMETAR PO HASAP ZA MERENJE TEMPERATURA NA HR...


1.200 МКД
или предлог цена
02 ное 08:44PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI-KVALITET NA VOZDUHOT

- PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI VO VOSDUH I VO ZATVOREN I OTVORE...


1.600 МКД
или предлог цена
10 окт 10:20Masina za brusenje+poliranje na METAL-JEPSON Germanska NOVA

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


500 €
или предлог цена
10 авг 13:03Masina za brusenje+poliranje na METAL-JEPSON Germanska NOVA

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


630 €
или предлог цена
10 авг 13:02Masina za KANTIRANJE na METAL-JEPSON Germanska NOVA

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


410 €
или предлог цена
10 авг 13:02Masina za KANTIRANJE na METAL-JEPSON Germanska NOVA

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


970 €
или предлог цена
10 авг 13:02VAKUM PUMPA za MAGNETNA BORMASINA za busenje na NEMETALI

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 Nova v...


905 €
или предлог цена
10 авг 13:02Profi Magnet za sobiranje na strugotini sponi i drug metal

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 Sakate...


45 €
или предлог цена
10 авг 13:02Adapter za na stolbna busalica MK2-MK3 za kruna burgija

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 398 715 ONE 070 213 150 Novi g...


80 €
или предлог цена
10 авг 13:01Sakate profesionalen alat? Probajte JEPSON - made in Germany

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 Sakate...


1 €
или предлог цена
07 авг 15:49Racen cirkular za metal Jepson secenje na plotna do 7mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


480 €
или предлог цена
07 авг 15:49Racen cirkular za metal Jepson secenje na plotna do 10mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


570 €
или предлог цена
07 авг 15:49Racen cirkular za METAL JEPSON secenje na plotna do 10mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


1.025 €
или предлог цена
07 авг 15:49Profi Diskovi/Pili za secenje na METAL,ALU,PVC Made in Japan

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 Sakate...


1 €
или предлог цена
05 авг 20:03Staticen Cirkular za secenje METAL-JEPSON noz 355mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


325 €
или предлог цена
05 авг 20:03Staticen Cirkular za secenje METAL-JEPSON noz 305mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


690 €
или предлог цена
05 авг 20:03Staticen Cirkular za secenje METAL-JEPSON noz 355mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


840 €
или предлог цена
05 авг 20:03Staticen Cirkular za secenje METAL-JEPSON noz 255mm NOV

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 213 150 ONE 070 398 715 -Brzo ...


890 €
или предлог цена
05 авг 20:03DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA DVE TEMPERATURI I CASOVNIK

DIGITALEN TERMOMETAR SO KABELCE OD 2 m I SONDA ZA MERENJE NA DVE TEMP...


600 МКД
или предлог цена
02 авг 12:44TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA

TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA 0 - 300 c koristen cena 40...


400 МКД
или предлог цена
25 јул 15:26Bateriska strafalica-bormasina wurt master

Polovna batersika strafalica wurt so dve baterii od koi ednata ne drz...


4.500 МКД
или предлог цена
30 јун 06:06GPS PRISLUSKUVAC SO POVEKE FUNKCII

- PRISLUSKUVAC SO SIM CART I GPS TRAKER ZA SLEDENJE VO REALNO VREME S...


1.800 МКД
или предлог цена
28 јун 11:18TAJMER KONTROLER 12V-24V 24 CASA SO 5 OPCII

- PRODAVAM TAJMERI ZA VREMENSKO REGULIRANJE NA RAZNI UREDI NA 12V-24V...


600 МКД
или предлог цена
28 јун 11:17MINI OKSIGEN ZAPALKA ZA TOPENJE DO 1300C ZA POVEKE NAMENI

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


600 МКД
или предлог цена
20 јун 10:13Bateriska strafalica GILD 18V. 1.3AM

Donesena od anglia poveke info na 078 432 987


3.000 МКД
или предлог цена
19 јун 16:09DIGITALEN TERMOMETAR I VLAGOMER SO MIN/MAX MERENJA

- DIGITALEN URED ZA MERENJE NA TEMPERATURATA I VLAZNOST NA VOZDUGOT S...


500 МКД
или предлог цена
25 мај 14:08PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI-KVALITET NA VOZDUHOT

- PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI VO VOSDUH I VO ZATVOREN I OTVORE...


1.600 МКД
или предлог цена
25 апр 14:26Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам