167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRISLUSKUVAC-URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID I VRATA

- BEZICEN OSETLIV URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID ILI VRATA MAL LESE...


700 МКД
или предлог цена
26 авг 08:44DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER HTC-2 DATA I ALARM

- PRODAVAM NOVI DIGITALNI TERMOMETARI SO VLAGOMER, ALARM, DATA I CASO...


600 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

Дигитален термометар / мерач на влажност за надворешна и внатрешна те...


500 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR.

- POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A ZA REGULACIJA. UNIVERZALEN ZA RA...


500 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42POTENCIOMETAR DO 2000W AC 220V SCR

- POTENCIOMETAR ZA REGULIRANJE NA RAZNI UREDI NAMALUVANJE ILI ZGOLEMU...


500 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42VLAGOMER ZA SENO,KOMPOS ZA PECURKI,DETELINA,CAJ,I DR

- PRODAVAM VAGOMER ZA MERENJE PRICENT NA VLAZNOST NA SENO,SLAMA,KOMPO...


4.800 МКД
или предлог цена
26 авг 08:42VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


2.800 МКД
или предлог цена
16 авг 10:40MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE NA JAJCA

PRODAVAM MOTORCINJA ZA VRTENJE NA FIOKI SO JAJCA VO INKUBATOR UNIVERZ...


700 МКД
или предлог цена
11 авг 07:38GPS BLOKATOR ZA ZASTITA OD SLEDENJE NA VOZILOTO

- PRODAVAM BLOKATORI ZA ZASTITA OD SLEDENJE SO GPS TRAKER VO VASETO V...


1.200 МКД
или предлог цена
11 авг 07:36VLAGOMER STIHL ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I BETON

КАРАКТЕРИСТИКИ: Уред за мерење на влажност со димензии 80x40x20 mm и...


1.800 МКД
или предлог цена
11 авг 07:36FREKFENTEN REGULATOR-POTENCIOMETAR ZA ELEKTROMOTORI DO 400W

Prodavam frekfentni regulatori - potenciometri za regulacija na vrtez...


1.800 МКД
или предлог цена
10 авг 06:05VLAGOMER ZA SENO,KOMPOS ZA PECURKI,DETELINA,CAJ,I DR

- PRODAVAM VAGOMER ZA MERENJE PRICENT NA VLAZNOST NA SENO,SLAMA,KOMPO...


4.800 МКД
или предлог цена
10 авг 05:35TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI DO 350c

- PRODAVAM UNIVERZALEN ANALOGEN TERMOMETAR SO SONDA DO 350c ZA PECKI....


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 05:35TERMOMETAR ANALOGEN KVADRATEN OD 20-110c

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME P...


400 МКД
или предлог цена
03 авг 11:11TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI IDRUGI UREDI

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE...


500 МКД
или предлог цена
30 јул 07:29TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c

- PRODAVAM KOMBINIRANI ANALOGNI TERMOMETRI SO VLAGOMETAR ZA SAUNA DO ...


800 МКД
или предлог цена
21 јул 09:31TERMOMETAR ZA SPORET, FURNA, PARNO I DRUGO DO 500c

- PRODAVAM TERMOMETRI ZA MERENJE TEMPERATURA NA SPORETI, FURNI, PECKI...


400 МКД
или предлог цена
12 јул 07:52TERMOMETAR ANALOGEN OD 0 DO 120c ZA VODA KAFEMAT,BOJLER I DR

-PRODAVAM ANALOGNI TERMOMETRI SO SONDA VO VID NA ZICA ZA MERENJE NA T...


600 МКД
или предлог цена
12 јул 07:51DIGITALEN KANTAR SO TERMOMETAR DO 50 KG SO LCD DISPLEJ

PRODAVAM DIGITALNI VAGI - KANTARI SO MERENJE DO 50 KG I TOCNOST DO 10...


450 МКД
или предлог цена
12 јул 07:50TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER ALARM KONTROLER ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALEN KONTROLER ZA INKUBATOR SO SEKAKVI OP...


3.200 МКД
или предлог цена
12 јул 07:50TERMOSTAT SO HIDROSTAT ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

- PRODAVAM TERMOHIDROSTAT ZA DIGITALNA PRECIZNA REGULACIJA NA TEMPERA...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јул 07:50INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јул 07:33PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI

-PRODAVAM PLASTICNI POILKI ZA VODA ZA SEKAKOV VID NA PRICI LESNO I BR...


35 МКД
или предлог цена
12 јул 07:32DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER SO TERMO...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јул 08:00GPS TRAKER ZA KUCE LOVEN ZAGAR I DOMASNO KUCE MACE

- PRODAVAM NOVI MODELI NA VODOOTPORNI GPS TRAKERI ZA SLEDENJE NA SEKA...


2.200 МКД
или предлог цена
05 јул 07:48stihl

motorkite se doneseni od Germanija proba na lice mesto 2x stihl 06...


350 €
или предлог цена
02 јул 11:10NOVA Racna Brusalica/Brusalka - BOSCH 115

PRAKJAM PO KARGO Prodavam nova nekoristena racha brusalica/brusalk...


80 €
или предлог цена
23 јун 12:10VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
14 јун 08:05ANALOGEN TERMOMETAR KVADRATEN OD 20-110c SO 90cm SONDA

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME P...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 09:06BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR OD -50 - +380C

- PRODAVAM DIGITALEN BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR ZA MERENJE NA S...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 17:29AVTOMATSKI I INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
26 мај 20:37LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 09:44AVTOMATSKI INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
13 мај 11:57DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.300 МКД
или предлог цена
07 мај 20:37TERMOSTAT-HIDROSTAT ZA VLAGA-TAJMER 3 VO 1 ZA INKUBATOR

- PRODAVAM DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT HIDROSTAT I TAJMER 3 VO 1 ...


2.800 МКД
или предлог цена
07 мај 20:36DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT ZA INKUBATOR SO TAJMER

Опис -Терморегулатор за инкубатор -20 + 99C PROTON-RT02 7613М термор...


2.200 МКД
или предлог цена
07 мај 20:36INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


500 МКД
или предлог цена
04 мај 06:41DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

Опис: DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 мај 20:16Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам