Охрид
                           
1692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

07 јун 19:41Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 16:13Промовирано

Продажба на станови во идна градба населба Бејбунар Охрид

Идна Градба - Бејбунар Ламела 12 Охрид Објектот е со модерна архитек...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan vo Ohrid centar

Prodavam stan na ul. Slavej planina vo gradba vo poodminata faza. Sta...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:59Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:48# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:10ИЗДАВАМЕ НОВИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:35SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:24АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА ЕДНОСОБЕН СТАН

СТАНОТ Е НА ТУРИСТИЧКА НА ВЛЕЗОТ НА ОХРИД.


34.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:20  НОВ ОГЛАС

Kupuvam stan vo Ohrid / Купувам стан во Охрид

Kupuvam stan vo Ohrid / Купувам стан во Охрид над 60 м2. Посакувана...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:08SANRAJS Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba generalno ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:47SANRAJS Trosoben Stan 105 m2 na 1 kat jug vo strog centar

Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba komforen s...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:47SANRAJS Stan 47m2 Bul.Turisticka,h.Donco,renoviran

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba ubavo stance od 47...


51.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
53.000 €
Охрид

Станови

Вчера 10:46SANRAJS Trosoben Stan 53m² na priz. blizu kom.banka i kejot

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:46SANRAJS Luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:46SANRAJS Renoviran Stan 62 m2 na 2 kat jug strog centar

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:46SANRAJS NOV Stan 53 m2 na 2 kat jug nas. Raca pogled ezero

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid nudi na prodazba NOV dvoso...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:45Sanrajs nov trosoben stan 60m2 na 4 kat so lift strog centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba NOV trosob...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:45Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:47Se prodava stan vo Ohrid 62kv.

Се продава двособен (источен) стан со површина од 62 квадрати, (47 ст...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:45Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:40CENTAR - Gimnazija 30m - Royal View Ezero 200m- Komercijalna

ЗА ИНФО НА 070 207 555 50m2 двор ПАРКИНГ Мирна и сончева лока...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:34Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:09За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:45ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

Se prodava stan vo gradba so zasebna spalna soba na bul .Turisticka (...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:33ЧОЈС-Namesten stan vo Centar

Se prodava namesten stan vo centar,na ul.Bogomilska(pozadi skalesta)v...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:32ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka (vo oficerskite zgradi)na ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:32ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:32Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:21Se prodava Stan

Хитно! 👉Се продава наместен стан кај хотел Фламенго(стар Дончо) Ох...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:21Строг центар на 1 кат, стан 44 m2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 04:10Апартмани од 46 м2 и 47 м2 на одлична локација во Охрид

🔸️ Се продаваат 2 апартмани во изградба, мали и практични, со површи...


51.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 01:40Сајчески стан Охрид во центар

Агенција Сајчески нуди неповторлива понуда за стан во центар на градо...


94 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 21:32APARTMANI VO CENTAR NA OHRID

Se izdavaat apartmani Opremeni so Tv Kabloska Wifi Parking pros...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 21:14ИМПЕРИЈА – Стан 49м²

Шифра Б 111/15 Се продава стан (нова градба) со вкупна површина 4...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 21:11Se izdava apartman

se izdava apartman so pogled na ezero pod samoilova tvrdina ...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 17:34Menuvam stanovi za kukja

2 stanovi od koi ednot e 77 kvadrati trosoben na 6 ti sprat,so 2 tera...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 16:50SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOT !

Stanot e celosno opremen se izdvav isklucivo za podolg vremenski peri...


3 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 16:42Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 16:13Kamelija Se prodava Garaza 14m2,Biljanini izvori

Se prodavaat garazi vo nas.Biljanini izvori so golemina od 14m2. Pov...


5.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 15:48Kamelija nov Stan 50m2,3 kat,faza gradba B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan 50m2 na treti kat (...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 15:48Kamelija Nov Stan 62m2,Bil.Izvori,4 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija,prodava Stan vo faza na gradba vo ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 јун 15:47Страна 2 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам