Охрид
                           
1504 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Sanrajs preubav komoten stan 99 m2 na 5 kat istok B.Izvori

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba preubav ko...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 13:49SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 13:49SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 13:48SE PRODAVA TROSOBEN STAN

"Prima Nedviznosti"....Se prodava trosoben stan "dupleks" ( na dve ni...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 10:37DVOSOVEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 10:37Se prodava nov, nevseluvan, polu namesten stan vo Ohrid

❗️Се продава нов невселуван стан во Охрид (на ул. Питу Гули, во близи...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 08:44Se prodava kompletno opremen stan 75m2 na 10 min do ezeroto

Се продава стан во мирна и тивка населба на 10 минути од Охридско езе...


100.000 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.000.000 €
Охрид

Станови

27 јан 08:38ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 08:12Renoviran Stan - na Turisticka

Se prodava renoviran Stan na bul. Turisticka , nad Restoran Grosh, k...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 22:55Стан до гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 22:13OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 21:42Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 19:03Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 19:02Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 15:43Се издава студио 1

Студио1 Студио1 е гарсоњера во зграда во студиото има:мини кујн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 14:38Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 13:51Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 12:55Трособен стан до Охридска Банка, строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 11:55SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj hotel Donco

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 7...


84.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 11:55Стан дуплекс на улица Егејска 107м2

Продавам стан дуплекс на две нивоа на улица Егејска, погоден за две с...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 11:43Голем стан во Охридати

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:23DVOSOVEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:16TROSOBEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:16Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:13Апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Ох...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:13Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 09:35Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 09:35SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 23:26Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period vo strogior centar na...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 21:06Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan vo strogiot cengar na gradot na podolg vreme...


350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 20:58Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 16:06Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 14:48Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov

Se prodava stan od 69m2 vo Ohrid na ulica Marko Cepenkov. Stanot e...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 08:43Се продава Стамбено - Деловен Објект - Охрид

СТАМБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ во Охрид - 550,000 € Приземје: Деловен прост...


389.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 03:47Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 22:37Se izdava stan vo strog centar Ohrid

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 21:52SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Stanot se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohridska banka.St...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 21:27Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 17:53Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам