Охрид
                           
383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bungalovi APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 дек 09:02PLAC,vo naselba RAMNE,---OHRID

Plac vo OHRID naselba Ramne,so dozvola za gradba 72kvadrati Osnova,dv...


18.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 дек 21:28ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа во стар дел

Се продава спрат и поткровје од куќа со површина 150м2 (дневна со т...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 дек 20:31ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 дек 10:40Gradezna parcela i kuka

Se prodava geadezna parcela i kuka 1200 m2 gradezna parcela 90 m2 kuk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 дек 16:52Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 дек 17:55ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан

Шифра Д 79/18 Се продава куќа-вила со површина 270м² со катност П+1....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 21:42Top ponuda na kukja vednash po Gorna Porta - Ohrid

Top ponuda na delumno renovirana individualna kukja vo Ohrid – centra...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 16:25Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 дек 10:15ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Се продаваат две куќи една понова градба и една стара куќа. Поновата...


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 дек 21:54ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

Се продава луксузна куќа со вкупна површина од 340м²,со катност П+1+П...


246.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 дек 21:53ИМПЕРИЈА – Куќа 112м²

Шифра Д 96/8 Се продава куќа со површина 112м² со катност П+1 и помо...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 20:23ИМПЕРИЈА – Куќа 240м²

Шифра Д 96/1 Се продава куќа со површина 240м² со катност П+1 и повр...


61.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 20:21Куќи во Охридската чаршија

Се продава спрат од куќа 116 квадрати во строг центар на Охрид на сам...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 15:38ЧОЈС-Kuka vo Pestani

Se prodava kuka vo Pestani(vtor red ) so vk stambena povrsina od 275 ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 дек 09:33Kуќа

Хитно и поволно се продава куќа во Охрид .Барајте на овај број 070...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 07:27SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 дек 15:31Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.

Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid. ⭐210m2 ⭐3 kata...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 дек 07:19ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Б 87/19 Се продава куќа со површинa 222м² со катност П+2 и дв...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 21:51Atraktivna kuca

Atraktivna kuca urbanisticki gradena so moznost za gradba na uste ede...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 20:50Atraktivna kuca /apartmani

Atraktivna lokacija i kuca so apartmani komplet renovirana i opremena...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 дек 11:25ИМПЕРИЈА – Куќа 90м²

Шифра Д 91/11 Се продава куќа со вкупна површина 90м² со катност н...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 дек 21:44ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

Шифра Д 89/14 Се продава дел од куќа (прв кат) со површина 79м² и п...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 22:11СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата е со имотен лист и можност за надградба.... За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 18:12Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


360.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 10:54Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled.

Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled. OHRID ⭐Povrsi...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 дек 08:15ИМПЕРИЈА – Спрат од куќа

Шифра Д 99/16 Се продава спрат од куќа со површина од 86м² со ра...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:13ИМПЕРИЈА – Куќа на одлична локација

Шифра Д 82/25 Се продава куќа со површина 284м² со катност П+1 и по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:13ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Шифра Д 77/26 Се продаваат комплекс од две куќи со површина 510 м² ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:12Се продава куќа

Куќата се наоѓа на плац од 5800м2 во с.Косел на магистралниот пат О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 10:54ИМПЕРИЈА – Куќа 70м²

Шифра Д 87/11 Се продава куќа со површина 70м² (плус подрум и помо...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 дек 20:08KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 дек 13:37КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 дек 12:34Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 10:18ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:41Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/23 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и пом...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам