Охрид
                           
384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:41Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/23 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и пом...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29Kujkata se PRODAVA

Se prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 18:27Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 11:13ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 ное 22:33ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 22:06Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu

Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu во охрид или селата до косел и л...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 18:42ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Шифра Д 95/7 Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и повр...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 ное 18:57Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid.

Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid. ⭐Dvete kuki ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 21:38посебен кат од куќа со посебен влез,и 3 апартмани

ТОП НАМАЛЕНИЕ(за цели 20% од цената)од 99.999 ЕУР на само 79.999 ЕУР ...


79.999 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 13:00ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани ко...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 ное 09:51ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец

Шифра Д 95/18 Се продава куќа со површина 180м² со катност П+1.Површ...


67.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 ное 21:09САНРАЈС Куќа со прекрасен поглед во нас.Бараки во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во населба Ба...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 ное 14:14Kukja so prekrasen pogled kon Ohridsko ezero

💥Nova ponuda vo agencija Miloševski 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Kukјa so pre...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 ное 11:25ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1 Вкупна површина на...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 ное 21:58ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 ное 21:48ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на куќа

Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот. Површина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 21:02ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2. В...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 21:02Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid

Kukjata e renovirana Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas k...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 13:39ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК Површина на дворно ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 ное 20:12ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 ное 20:17Kuka nova vo Ohrid

Куќата се продава цела нова Може и продажба посебно секој стан Цена о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 ное 17:42BARAM VILA POD ZAKUP/KIRIJA APARTMANI

Baram vila pod kirija, ili poveke stanovi apartmani Plakjam odnapred...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 ное 12:03ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 ное 21:05ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 ное 21:05ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 ное 20:07ИМПЕРИЈА – Куќа до езеро

Се продава куќа со поглед на езеро во Пештани (30 метри до езеро). В...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 ное 20:07ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 ное 20:07VILA KUKA lux Ramne

Luksuzna Vila Kuka vo naselba Ramne so odlicen pogled na ohridsko eze...


355.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 ное 09:53ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 окт 21:04Атрактивна вила

Атрактивна вила непосредно до плажа и на непосредна оддалеченост од к...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 13:18Атрактивна семејна куќа

Атрактивна куќа за повеќе намени ,семејно живеење и комерцијални апар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 12:41ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба

Шифра Д 90/5 Се продава опремена куќа со површина 190м² и катност П...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 окт 22:33kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 13:23MENUVAM ILI PRODAVAM ducen na ubava lokacija

Menuvam ili prodavam ducen na ubava lokacija vo centarot naOHRID


16 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 10:24Се продава куќа со двор во Охрид

Се продава куќа со катност Пр+Кат 1+Кат 2 + легална доградба со катн...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 21:10Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам