Охрид
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17Промовирано

Се продава куќа со двор во Охрид

Се продава куќа со катност Пр+Кат 1+Кат 2 + легална доградба со катн...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 21:10Izdavanje na kuka vo Izdeglavje Ohrid

Se izdava nova kuka Kompletno namestena Na podolg vremenski period 30...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 окт 20:51Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 окт 15:17Kuka

Se prodavaat stari kuka Velgosti,2 sprata so po 56m2 na sprat,so voda...


20.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 окт 19:15Се продава куќа

Се продава куќа во Охрид на ул.Ристо Чадо. Куќата се состои од призем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 окт 22:18E K S K L U Z I V N O - HACIENDA OHRID LAGADIN PRVA LINIJA

Agencijata nudi za prodazba LUKSUZNA hacienda na bregot na Ohridskoto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 окт 11:05Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 окт 14:21Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon Kontakt samo n...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 18:32Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид

Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид Се продава куќа со површина 220...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 02:57Kuka vo Stariot del na Ohrid ( Mesokastro)

Се продава куќа во стариот дел на градот над чаршијата. Куќата мора...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 12:06Куќа во Црногорска населба

Куќата се наоѓа во црногорска населба на ул.Радојца Новичиќ на атракт...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 сеп 21:44ЧОЈС-Renovirana kuka na ul Pitu Guli

Se prodava renovirana kuka na ul Pitu Guli (vo blizina na crkvata Sv....


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 сеп 18:23СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на ул.Марко Цепенков населба Видобишта. Површина на ...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 18:20Чојс-Se prodava Vila во Ohrid !!!

Se prodava hotel nad Hotel -Granit Izgradena e na pocetokot od 90 tit...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 сеп 11:09Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica Marko Cepenkov sproti bolnicite so dvorno ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 сеп 10:42Kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid

Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid. Kukјata e 115...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 08:32Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid

Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid Kukjata e ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 авг 19:25SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

IZDADENO !!! IZDADENO !!! Se izdava sprat vo blizina na Centa...


130 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 авг 17:31Куќа во центар спроти летница

Куќата се наоѓа на 50 м од кејот, атрактивна и единствена на пазарот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 авг 13:41Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 авг 12:19Vila Šule

Izdavam apartman vo strog centar na gradot na 3 minuti od plostad. Ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 авг 14:20Се продава нова куќа во Охрид

❗️Се продава нова, невселувана и целосно опремена куќа во Охрид (поза...


185.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 авг 23:42Prodazjba na kukja

Se prodava kukja vo Leskoec-Ohrid.Kukjata e legalizirana zapishana vo...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 17:10Викенд куќа за 2-4 особи

Izdavam kukja so kapacitet od 2-4 osobi!!! Kukjata ima poseben vlez,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 авг 10:38APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 авг 09:00ИТНО СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа во Охрид, на ул. „Прилепска“. Куќата е нова градба, с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27ИТНО!!!! Се продава куќа во стариот дел на Охрид.

Се продава куќа во стариот дел на Охрид. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27Se prodava Villa Bavaria

se prodava samostojna kuka Villa Bavaria koja se naoga vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 01:38Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 авг 17:49Renovirana kuka so razraboten deloven prostor vo Ohrid

Se prodava renovirana kuka so razraboten deloven prostor vo Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 авг 08:59Издавање на соби и апартмани

Нов објект, опремени со посебни купатила. Во близина (5мин) на центар...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 17:41Mnogu ubava kuka

Mnogu ubava I komotna kuka vo nas Vidobista, renovirana se prodava so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 авг 08:48Вила во стар дел со поглед на езеро и двор

Се издавааат две комплетно опремени студиа во вила во стар дел на Охр...


50 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 авг 16:35Kukja vo ohrid

650 kvadrati mesto i kuka 300 kvadrati se prodavat vo ohrid do hotel ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 авг 21:03Се продава викендиса

Е во одлична состојба со чист имотен лист легализирана,вода,струја и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јул 22:01Apartmani centar Ohrid

Apartmani centar Ohrid ima apartman 2 100m na 2 nivoa 3 spalni 2 te...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 јул 08:52Апартман во стариот дел на Охрид

Издавам апартман во стариот дел на Охрид со поглед на езеро и добра м...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 21:42Kupuvam kuka pokraj ezero do 400,000

Baram da kupam kuka koja sto e isklucivo pokraj ezero. moze da platam...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 јул 16:58Kamelija kuka vo naselba Voska so ureden dvor

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,nudi na prodazba kuka vo Ohr...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:51Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

Se prodava Prekrasna nova kuka vo Ohrid vo Velestovo so prekrasen pog...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јул 15:42Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам