Охрид
                           
392 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

*SAJCESKI* Kuka so razraboten deloven prostor

Se prodava mnogu ubava semejna kuka so razraboten deloven prostor vo ...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 апр 00:28centar na Ohrid na 50 metri od ezero i plostad

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 апр 13:44Куќата се изнајмува

Куќата се изнајмува на две години, со можност рокот да биди продолжен...


180 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 апр 05:06Куќа

Се продава куќа на ул.Абас Емин изградена 1989год, потребно е реновир...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 апр 21:23Kuca vo Ohrid

Se prodava (ili se dava na investitor za gradenje) kuca vo Ohrid na u...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 апр 21:37Izdavam Apartman strog centar Ohrid studio , stan sobi

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 апр 08:02ITNO SE PRODAVA KUKA VO OHRID

ITNO se prodava kuka vo stariot del na Ohrid, vo neposredna blizina n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 апр 10:21Se prodava Kukja vo Ohrid - naselba Vidobishta

Се продава КУЌА на 2 спрата во ОХРИД со Дворно место 294 м2 и површин...


99.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 19:33Se izdava Ohrid centar 30 metri do plostad

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 30 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 мар 12:52Купувам градежна парцела или куќа во Охрид, Рача, Рамне

Буџет: - за градежна парцела до 25,000 еур (во зависност од локаци...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 10:04*SAJCESKI* Kuka vo blizina na centar

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na samostojna...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 15:33*SAJCESKI* Kuka so razraboten deloven prostor

Se prodava mnogu ubava semejna kuka so razraboten deloven prostor vo ...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 10:15Се продава земјиште со куќа Охрид центар 86м2

Продавам земја на која има куќа. Куќата не е во состојба за употреба....


62.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
64.500 €
Охрид

Куќи / Вили

21 фев 13:16ЧОЈС-Kuka na ul.Vanco Pitoseski

Se prodava kuka na ul.Vanco Pitoseski su+pri+1 so plac vk povrsina 30...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 фев 08:35Se prodava kuca vo ohrid

Kucata ima trpezaria so kujna deska soba i spalna hodnik 6.5 dozina 2...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 фев 14:41Se prodava kuca vo ohrid

Kucata e renovirana celosno povelete videte.


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 фев 14:30Izdavame Apartmani I Studija Ohrid

Se izdavaat opremeni Apartmani vo centar na Ohrid . Klima, wi fi, pa...


15 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 фев 14:31Luksuzna kuka

Luksuzna kuka so dvorno mesto i plac za izgradba na uste edna kuka so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 23:33ODLICNA KUKA VO s. LESKOEC

Se prodava semejna kuka vo s. Leskoec, vo odlicna sostojba, vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 11:06SE PRODAVA KUKJA 143M2+680M2 DVOR VO OKOLINATA NA OHRID

Kukjata se naogja vo blizina na Ohrid, vo s. Velgoshti. Kukjata e vo ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 11:06*SAJCESKI* Semejna kuka

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na samostojna...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 јан 00:14*SAJCESKI* Samostojna Kuka so deloven prostor

Se prodava semejna kuka so razraboten deloven prostor vo Ohrid na ul....


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 јан 17:39Ekstra kukja so bazen

Se prodava namestena kukja vo s.Ljubanishta Ohrid. Kukjata ima garaz...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 јан 02:13PRODAVAM STARA KUCA NA A2 KAT>PARCELA

Se prodava stara kuca vo centarot na gradot vo neposredna blizina na...


490 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 јан 22:30plac 1187m2, kuka 90m2 OHRID

SE PRODAVA KUKA 90m2 – legalizirana, so plac od 1187m2, VO OHRID, IMA...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 јан 13:00Санрајс - куќа на ул.Марко Нестороски во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во Охрид на у...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 18:44Se prodava kuka vo star grad

Se prodava kuka vo star del na ohrid. Kukata e na eden sprat nova gra...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 дек 18:43Купувам куќа (Kupuvam kukja, kuka)

Барам куќа во Охрид и поблиски населби до 60 - 65 000 евра. Број за ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 ное 08:29*SAJCESKI* Vseliva kuka

Se prodava semejna kuka vo Ohrid na ul. Pity Guli. Kukata e na dva k...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 ное 23:41*SAJCESKI* Kuka vo blizina na centar

Se prodava kuka lepenka vo Ohrid na ul. Marko Nestoroski vo blizina n...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 22:28Kamelija Kuka 90m2,dvor 1200m2,Vidobista

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Kuka so povrsina od 90m2 so...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 14:32Kukja od 172m2 vo Ohrid

Se prodava kukja od 172m2 vo Ohrid – Vidobišta. Kukjata se sostoi od...


84.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 ное 09:11Kamelija nova kuka 117m2 dvor 700m2 karsi Park

Se prodava nova kuka vo blizina na Raca karsi kompleksot Titovi vili,...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 ное 12:18*SAJCESKI* Kuka vo Velestovo

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo se...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 ное 19:25se izdava apartman,posebna mala kukja so kujna i kupatilo

se izdava apartman vo Ohrid so posebna kujna,kupatilo,dvor,parking,za...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 окт 07:43*SAJCESKI* Kuka za dve semejstva

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 09:53Kuka vo Velestovo

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo se...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 09:53*SAJCESKI* Kuka vo Vidobista

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na kuka vo na...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 окт 00:09Se prodava kuka vo stariot del na Ohrid

Se prodava kuka vo stariot del na ohrid na perfektnavlokacija so pogl...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 окт 17:00ЧОЈС-Prekrasna kuka vo Biljanini Izvori

Se prodava prekrasna kuka so prekrasno ureden dvor vo nas.Biljanini I...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 окт 12:12Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам