Свети Николе
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za traktor international

Se prodavaat delovi za poveke modeli na international traktor 955 10...


По Договор
или предлог цена
03 авг 08:07international 445 D

balirackata e vo odlicna sostojba uvezena od svajcarija I e nov tip s...


1 €
или предлог цена
13 јун 21:54Zmaj 133

Се продава комбајна Змај 133 во добра состојба, не е спремна за жетва...


2.500 €
или предлог цена
14 мај 22:54Kombajn

se prodava kombajn NEW HOLLAND 8030 heder 3.0m , motor FORD vo odlic...


По Договор
или предлог цена
09 мај 19:04Kultivator

Menjac za freza 420 honda


1 МКД
или предлог цена
09 мар 20:16SE PRODAVA UNIVERZAL 445

TRAKTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFO NA TEL 077883132


1 €
или предлог цена
21 фев 02:26Fiat 45

Fiat45 Viber +38971677134


1 €
или предлог цена
15 дек 13:00сенообраќач и сецкалка за слама

се продава сено-обраќач марка Сонце и сецкалица за слама


По Договор
или предлог цена
20 ное 20:44LANDINI 6500 - ЛАНДИНИ 6500

ОДЛИЧЕН, КАКО НА СЛИКИТЕ, РЕГИСТРИРАН НА СКОПСКИ ТАБЛИ. ТРАКТОРОТ СЕ ...


6.500 €
или предлог цена
05 ное 13:34"ШАСИЈА ЗА ПРИКОЛИЦА"

Шасијата е за београдска приколица....


20.000 МКД
или предлог цена
02 ное 08:37"POTPIRAC ZA PRIKOLICA"

CENA NA POTPIRACOT E 3000den. PRAKAME PO KARGO......


50 €
или предлог цена
01 ное 09:39STRANICI ZA BEOGRADSKA PRIKOL ICA 300/190.

Stranicite se napraveni od profili 40×40 i 40×60. Plehot e 2 mm. ...


350 €
или предлог цена
29 сеп 06:47Ландини 7500

Супер состојба


4.000 €
или предлог цена
24 сеп 12:17Prikolica

Ne e kiper, moze i zamena za lada niva Cena po dogovor Lice za ko...


1.300 €
или предлог цена
10 сеп 11:37Kverneland

Plugovi cetvorobrazni marka Kverneland 12 i 14 Lice za kontakt T...


1.300 €
или предлог цена
10 сеп 11:36John Deere 582 round baler

John Deere 582 2009god kako nova


1 €
или предлог цена
02 сеп 13:00SE PRODAVA Traktori,

Traktori, priklucna mehanizacija, cevki vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
06 авг 17:15Delovi za kultivator IMT 506

Delovite se vo ispravna sostojba cena po dovogor


1 €
или предлог цена
01 авг 12:53Boca za kompresor imt 533 539

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
01 авг 12:52Gumi 18 4 30 good yeer

Gumi 18 4 30


По Договор
или предлог цена
12 јул 18:49Se prodava rasad

Se prodava rasad praz okolu 5000 parcinja semeto e od semenarna ljub...


По Договор
или предлог цена
03 јул 12:06FORD 5000

Traktorot e odlicen vo ispravna sostojba 70ks moze zamena i za po mal


1 €
или предлог цена
03 јул 07:35Racna sealka za arpadjik

Skoro nova malku kotistena srpsko proizvodstvo 075932878 075932878...


1.111.111 €
или предлог цена
01 јул 20:54Bucher

Kamionetka bucher Informacii 078 310 710 Lice za kontakt Delco


1.800 €
или предлог цена
01 јун 13:00John deere 1120

Traktor john deere 45 konja registrirano Informacii 078 310 710 Lic...


2.500 €
или предлог цена
01 јун 13:00Class disco 2650rc

Se prodava kosacka class Informacii 078 310 710 Lice za kontakt Del...


2.200 €
или предлог цена
01 јун 13:00Pumpa za voda

Pumpa za navodnuvanje so dizel motor perkins


1.500 €
или предлог цена
01 јун 13:00Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам