Кочани
                   
1048 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ***COSMO*** FACELIFT***

OPEL ASTRA FACELIFT 2007 GODINA 1.7 CDTI 2007 74 KW 101 KS REDIZAJN ...


3.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:42Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

*** NAPOMENA - CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA I VAZI SAMO ZA KE...


17.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
18.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:57Промовирано

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA !!! SEGA UVEZENA OD ITALIJA ...


4.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes e220 cdi Bg tabli registriran so zelen karton tehnicki i pla...


1.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:06SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS 2013 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - PLATENI DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - FABRICNA...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:52CITROEN C2 1.4 HDI 68 KS 2007 GOD !!!

- UVEZENO OD ITALIA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️ - KOLATA...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:52VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZEN OD FRANCIJA 🇨🇵 __EURO 5__ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:52VW POLO 1.4

VW Polo 1.4 Benzin Klima Elektrika na prozori CD radio VW Plat...


3.690 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:38BMW 320 E90

Se prodava bmw 320 e90 2009 god uvezena od germanija pred 4 godini so...


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:30FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 ! UVEZENO OD ITALIJA PLAT...


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:55  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:28CHEVROLET AVEO BENZIN PLIN

CHAVROLET AVEO 1.2 BENZIN FABRICKI PLIN PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW POLO 1.2 TDI NAVI 2010G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27CITROEN C3 1.4 HDI

CITROEN C3 1.4 HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27FIAT PUNTO EVO 1.3 M- JET 2010G

FIAT PUNTO EVO 1.3M - JET PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW GOLF VI 1.6 TDI 2011G

VW GOLF VI 1.6 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...


21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

*** NAPOMENA - CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA I VAZI SAMO ZA KE...


17.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
18.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:57VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

*** FIKSNA CENA *** VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! ...


11.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
12.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


28.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
32.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.350 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA !

SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD IT...


4.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.600 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA !!! SEGA UVEZENA OD ITALIJA ...


4.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56SEAT IBIZA 1.4TDI 2009

SEAT IBIZA 1.4TDI 2009 GODINA REGISTRIRANA NOV AKOMULATOR SO GARANC...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:01Seat ibica 2010g 1.4 tdi

Seat ibica 2010godina 1.4tdi registirana do 18.11.2023godina novi zim...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS) REGISTRIRANA CELA...


9.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10CHEVROLET SPARK LT_1.2i 81KS_2011_100000KM

Avtomobilot e so najvisoko nivo na oprema LT, vo bezprekorna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>>...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD AVSTRIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABE...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09Страна 2 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам