Охрид
                           
1513 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Ефтин стан Билјанини Извори со 2 спални на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:08Промовирано

Голем стан во Охридати

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:23DVOSOVEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:16Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 09:35Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 09:35Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period vo strogior centar na...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 21:06Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan vo strogiot cengar na gradot na podolg vreme...


350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 20:58Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 16:06Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 14:48Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 11:43Се продава Стамбено - Деловен Објект - Охрид

СТАМБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ во Охрид - 550,000 € Приземје: Деловен прост...


389.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 03:47Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 22:37SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Stanot se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohridska banka.St...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 21:27Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin....


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 15:09Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 15:09Stan od 49m2 vo neposredna blizina na Hotel Tino - ZDRAVESKI

🌇‼️Стан од 49м2 во градба на само 300м од Охридското Езеро‼️🌇 Згра...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 14:36*** Капитал *** Трособен јужен стан 72 мкв Билјанини извори

Шифра 10 967 Трособен јужен стан во изградба, во населба Бејбунар, 7...


82.800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 12:46Голем и ефтин стан во населба Христо

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:21Јужен стан со двор и 2 спални, Даљан покрај езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:10Нов четирисобен стан кај судот

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


159.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 08:50ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Ц 46/2 Се продава стан со површинa 65м² со распоред –дневна ...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 21:39Kamelija nov Stan 55m2 Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov Stan 55m2 vo faza na gra...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 18:05Kamelija Trosoben Stan 69m2 vo gradba Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan 69m2 vo faza na gradba ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 18:04se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 16:21Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 12:38Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:30PRODAZBA NA STAN VO OHRID 46m2

Se prodava stan vo Ohrid nasproti pozarnata so otvoren pogled prema G...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:11Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 08:54Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 07:45Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 22:10Stanovi od 50-126 mkv vo izgradba kaj Opsta bolnica

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo blizina na Opsta bolnica vo objek...


990 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 21:15STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 14:29Строг центар со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:33SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:14Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:12Se izdava dvosoben stan pozadi hotel Milenium

Izdavam dvosoben stan pozadi hotel Milenium, na 50 m do kej. Stanot i...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 17:07Apartman za izdavanje vo Ohrid

Kompletno opremen apartman za 4 lica. Sloboden e za Nova godina. V...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 12:13Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 11:35Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 10:29Se izdava stan najstrog centar

Stanot e klimatiziran se izdava samo turisticki kapacitetot e 2+2 ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 09:17Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам