Охрид
                           
1556 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Dvosoben stan vo Ohrid nasproti Gimnazijata

Se prodava dvosoben stan vo Ohrid centralno gradsko podračje vednaš n...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:11ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:04ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Ц 59/24 Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со расп...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:04SE IZAVA STAN VO CENTAR

Stanot e nov, multiunkcionalen, so sirok neprecen pogled na Vodno, dv...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 18:52EVTIN STAN

Stanot e na odlicna lokacija, (zad Mini market), prostrana dnevna so ...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 16:32Продажба на станови во градба на ул.Гоце Делчев Охрид

Градба на ул.Гоце Делчев Охрид Објектот е со модерна архитектура се...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 13:29Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 13:20Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 12:47Се издава!

Се издава стан во центар на Охрид! Апартманот е комплетно опремен и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 00:01SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 18:54НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 17:27SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 15:36Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 15:29***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 15:15Kamelija nov Stan 62m2,Bil.Izvori na 3 kat

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan vo gradba vo nas.Biljan...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 12:09Prodavam stan vo Ohrid i kukja vo Prespa

Se prodava stan vo Ohrid 1.Stan na ulica Egejska duplex 107m2 na 4-...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 11:42АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА ЈУЖЕН СТАН

Станот е нов, на 3кат. Станот е со 2 сплани и дневна просторна. Стано...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 10:03АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Становите се 1кат,2кат,3кат,4кат и 5кат. Ориентација:југ и запад.


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 09:56АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН НА ТУРИСТИКА

Станот се наоѓа на улица:Туристичка во близина кај Кам маркет. Стано...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 09:49Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Za nova godina stanot e iznajmen.Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2,...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

12 мар 21:13Се издаваат ексклузивни стан во строг центар на долг рок

Се издаваат ексклузивни станови во строг центар со сопствен паркинг н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 мар 18:57Kamelija nov trosoben stan Biljanini izvori 5 kat

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan(vo faza na gradba) ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 мар 16:11Kamelija stan vo gradba B.kompleks,71m2

Kamelija-se prodava stan vo gradba vo nas,Bol.kompleks na 1 kat vo fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 мар 16:04Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 21:20Стан во центарот на Охрид

Се издава стан во Охрид Можност и подолг период


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 18:24Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 16:40Магацин во строг центар (старо кино) 76м2

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално у...


620 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 12:43Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 12:15Se Izdava Stan Vo Ohrid Na Kej

Se izdava Stan vo Ohrid Na Kej do hotel Milienium sloboden do 1vi Jul...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 10:36Nov stan od 49m2 vo Ohrid vednaš pozadi Okta

Nov stan od 49m2 vo Ohrid vednaš pozadi benziskata pumpa na Okta. ...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 09:49Trosoben stan vo Ohrid na 500 metri od ezeroto

Se prodava trosoben stan vo Ohrid naselba Leskajca na 500 metri od ez...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 09:49Kompletno nov i opremen stan 56m2 vo Ohrid sproti Okta

Se prodava dvosoben stan vo Ohrid vednaš sproti benziskata pumpa Okta...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 09:49Атрактивен луксузен стан

Атрактивен стан со поглед на езеро,оддалечен на само 100м до плажа.Ст...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 08:51Se izdava Apartman

Se izdava Apartman za 2 osobi,kompletno opremen so privaten parking p...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 мар 01:28ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 21:29Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 21:10Stan do ordinacija Sonce Ohrid

Se prodava stan Nas. Hristo Uzunov Ohrid. Stanot e na vtori kat seve...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 17:29Stan vo Ohrid Bul. Turisticka

Se prodava stan vo nova zgrada vo Ohrid na Bul. Turisticka kaj benzis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 17:29Stan Nas Hristo Uzunov, Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid Nas. Hristo Uzunov vo kulite na sedmi kat so...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 17:29Dupleks stan vo Ohrid kaj Okta

Se prodava dupleks stan vo Ohrid kaj Okta vo povrsina od 82 m2 so lif...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 мар 17:29Страна 6 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам