Охрид
                           
1557 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен четирисобен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 мар 08:24Промовирано

НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:25НОВ ОГЛАС
Промовирано

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:52kupuvam stan

kupuvamstan do 50 metri kvadratni


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:03Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:41Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:40Kamelija Nov Stan 62m2,Bil.Izvori,4 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija,prodava Stan vo faza na gradba vo ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:40  НОВ ОГЛАС

APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:23SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:55СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2

66м2, 4 спрат, дневна со кујна, 2 спални. Во станот може веднаш да се...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:54СЕ ПРОДАВА СТАН 43М2

Се продава стан 43м2 на 2 спрат во центарот на Охрид. Агенција за н...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:54СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 44М2

Се продава нов стан 44м2 , високо приземје на улица Галичица. Во стан...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:53Se prodava nov stan vo centarot na Ohrid po EKSTRA cena

Se prodava nov ekstra stan od 59 m2 vo centarot na Ohrid.Stanot e na ...


78.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:13  НОВ ОГЛАС

Се продава Стан 60м2 и 40м2

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 наспроти Охридск...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:06Се продава стан на Туристичка- Охрид

Se prodava stan 32m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:20SE IZDAVA STAN NA TURISTICKA - OHRID

Se izdava stan 36m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot to...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:19*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Двособен јужен стан,населба Христо Узунов

Двособен јужен стан во населба Христо Узунов. Површина: 69 мкв. Кат:...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Двособен стан со поглед на езеро во населба Рача, Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен стан со непречен поглед на Охридско езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Апартман во Охрид на Кеј Македонија 34 мкв

Шифра 10 972 Апартман на самото шеталиште на Охридско езеро. Површи...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Двособен источен стан Сирма Војвода

Шифра 10 974 Двособен стан на ул. Сирма Војвода. Квадратура: 45 мкв...


49.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:31Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:56Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Moze iznajmuvanje na stanot i na nekolku meseci zaklucno do 31. Maj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:26Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na bul. TURISTICKA , trosoben 74 m2 vo edna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:03trosoben stan 100 m2

se prodava trosoben stan na 5ti kat bez lift, orientacija (spalnite n...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


96.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
102.000 €
Охрид

Станови

Денес 12:42Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:40Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas

Stanot e pomedju hotel Riviera i Palas ,so prekrasen pogled na ezerot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:15Мало викенд станче Андон Дуков

Станот е лоциран во камп-населба Андон Дуков,во близина на Болницата ...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:12Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:48*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:23Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:19SANRAJS Renoviran Stan 115 m2 so 3 spalni vo Ohridati

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid nudi na prodazba prekrasen...


161.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:19SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj hotel Donco

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 7...


84.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:19Sanrajs preubav komoten stan 99 m2 na 5 kat istok B.Izvori

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba preubav ko...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:19SANRAJS Trosoben Stan 73 m2 namesten kaj h.Flamengo

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba trosoben stan od 7...


86.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
91.000 €
Охрид

Станови

Денес 11:18Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15ЧОЈС-Stan vo Hristo Uzunov

Se prodava stan so vkupna povrsina od 54 m2 od koi 51 m2 +terasa 3 m2...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

Se prodava stan (vo blizina na pozarna)so vk kvadratura od 46 m2 na 4...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:48Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам