Делчево
                   
445 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3

Informacii: 070 928 197 - Kire


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 20:54VW TOURAN 1.9TDI 6BRZINI

Se prodava vw touran 1.9TDI so 6 brzini. So mnogu oprema Registriran...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14Suzuki Vitara 2.0HDI 2002god. so klima

Se prodava suzuki vitara 2002godina so klima, original kuka, so najdo...


1.199 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14VW GOLF 1.9SDI na BG tablici

Se prodava golf 3sdi 97god. Registriran cela godina na bg tablici. ...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14Seat altea 1.6 benzin 2006god.74kw

Maksimalno socuvana Seat altea 1.6 cis benzin Klimatronik isprave...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 00:52Se prodava Peugeot partner 2007

Neregistirana novi gumi 2007 god. 1.9 običen dizel Vo odlična sostojb...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јун 16:34Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јун 05:12HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god

HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god So mnogu oprema I mnogu socuva...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:26SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God. So mnogu oprema I mnogu socuvana....


3.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:25FORD FOKUS 1.8 TDCI 115 ks2003 god

FORD FOKUS 1.8 TDCI 115 ks2003 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


2.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:25VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god.

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god. so mnogu oprema I mnogu socuvano...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:19VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2008 god

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 јун 08:18VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 јун 18:05Delovi za Renault Kangoo

Се продаваат половни делови за Renault Kangoo 1.9 обичен дизел. Мења...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 јун 23:23Kia sorento 4x4 2.5

Vo odlicna sostojba,novi gumi, moze da se vidi vo sekoe vreme. Bez za...


5.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.400 €
Делчево

Автомобили

20 јун 12:36PEUGEOT 406 SW 2.0HDI

PEUGEOT 406 SW 2.0HDI 66KW REDISTIRANO DO 27 10 2022 VO SOLIDNA SOSTO...


1.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:18Audi A4 1.9TDI 110ka

Audi A4 b5 1.9tdi 81kw reg do 27 08 22 El na predni stakla abs aidbeg...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:09Audi A4 za delovi

Za povekje informacii kontaktirajte me. Dragan 078/301-467


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:07Fiat punto 1.2 benzin ates plin 2001

Puntoto e so ates plin Pali vozi Ima nadvoresni zabeleski i se...


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
Делчево

Автомобили

20 јун 10:09FIAT SCUDO 1.6 HDI 90 ks. 2007 god

FIAT SCUDO 1.6 HDI 90 ks. 2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


5.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 јун 11:03Audi A8 3.0 tdi 250kk

Prodavam audi a8 3.0 tdi 250kk godi:2011 so maximalno nivo na oprema ...


32.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

18 јун 01:50Se prodava Opel Antara 2.0CDTI 4x4

Се продава Опел Антара. - 4 нови зимски гуми (ТОYO TIRES) со 17'' ал...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 јун 14:25Se prodava Volvo V50 2.0D MOZE I ZAMENA

Se prodava Volvo V50 MOZE I ZAMENA povekje informacii na 078/256/9...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 јун 19:10FIAT DOBLO 1.3 multijet 51 kw.2007 God

FIAT DOBLO 1.3 multijet 51 kw.2007 God. Kolata e uvezena I se platen...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 јун 07:24VW TOURAN 1.6 TDI 105 ks.2011 god

VW TOURAN 1.6 TDI 105 ks.2011 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


8.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 јун 22:20AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 god

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 God. So mnogu oprema I mnogu socuvano s...


9.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 јун 22:16Fiat Punto 1.3 dizel 66kw 2007god

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 66kw 2007god


3.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

Ford Fiesta 1.4dizel 50 kw 2007god


3.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god OPREMA: -ABS -AIR...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Opel Meriva 1.7cdti

Opel Meriva 1.7cdti


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Ford C-Max 1.6cdti 66kw 2007 god

Ford C-Max 1.6cdt 66kw 2007 god


4.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw

Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 22:03Seat ibiza 1.4 i

Kolata e vo odlicna sostojba, nereg, pali vozi. Moze zamena. Poveke i...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 18:58FORD FOKUS 2.0 TDCI 136 ks.2009 god

FORD FOKUS 2.0 TDCI 136 ks.2009 god. So mnogu oprema I mnogu socuvan...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 07:09MERCEDES A 160 CDI 90 ks.2006 god

MERCEDES A 160 CDI 90 ks.2006 god So mnogu oprema I mnogu socuvano s...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јун 07:05Mercedes C 220

Mercedes C 220 Avangard . Dvo...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

09 јун 13:00Delovi za VW PASSAT 2.0

Polovni delovi za Passat 2.0 TDI se sto vi treba prakjame i po kargo ...


1.234 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

09 јун 12:34renault kango

deloviza kango i za clio


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јун 22:07Citroen Saxo

Aluminiumski bandazi, motor, menjac odlicni karoseriski malku osteten...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јун 20:24Ford S-Max 2.0TDCI 103 kw 2008god

Ford S-Max 2.0TDCI 103 kw 2008god


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јун 16:20Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам