121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
Денес 00:43Atom(Stanc)

Se prodava stanc Atom malku koristen za povekje info javete se


2.000 €
или предлог цена
Вчера 09:40Masina za zepenje drva

Masina za cepenje drva


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11Hidraulicni agregati

4 Hidraulicni agregati od 5,5kw, 3kw, 2kw, 1kw


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
Вчера 07:10Presa

Presa


1 €
или предлог цена
Вчера 07:09Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
Вчера 07:09CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:57CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:57CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:57Presa

Presa


1 €
или предлог цена
05 авг 17:00HIDRAULICEN AGREGAT

Agregat hidraulicen


1 €
или предлог цена
05 авг 17:00Hidrauličen agregat

Hidrauličen agregat 2,2 kw 315 bara


1 €
или предлог цена
05 авг 16:59СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
05 авг 15:47Masini za sienje na koza

Se prodavaat masini za sienje na koza: kantirka, kantirka so noz, kan...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 11:12Masini za montaza- izrabotka na cevli

Se prodavaat masini za montaza- izrabotka na cevli. Stanc,masina za v...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 11:12GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.990 €
или предлог цена
03 авг 11:41DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
03 авг 11:40Cinkular so plotna na podesuvanje visina t305 I f250

Italijanski masini 078-394-965


1 €
или предлог цена
02 авг 21:48Se 𝗉𝗋𝗈𝖽𝖺𝗏𝖺 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗓𝖺 𝗌𝗂𝖾𝗇𝗃𝖾 𝗓𝗂𝗄 𝗓𝖺

𝖹𝗂𝗄 𝗓𝖺𝗄 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗇𝖾 𝗏𝗅𝖾𝖼𝖾 𝗆𝖺𝗍𝗋𝗂𝗃𝖺𝗅 𝗆𝗇𝗈𝗀�...


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 21:11konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
02 авг 07:23igli za sienje

razni igli za sienje tekstil i koza germanski okolu 3500 parcinja


10 МКД
или предлог цена
02 авг 07:23Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
01 авг 11:48ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
31 јул 20:29Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
31 јул 15:18Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
30 јул 10:50Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
29 јул 17:52Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 13:01Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 2 kw 2800 obrtai Sever monofazen 1.1 kw 28...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 13:00Aparati za zavarivanje

Se prodava aparat kempi kombiniran argon, eletroda 200a,i esab 250a s...


По Договор
или предлог цена
28 јул 10:07Dvostrana stolba brusalka

Dvostrana stolbna brusalka trofazna...ispravna sostojba


280 €
или предлог цена
25 јул 07:55Elektro motori

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen L...


120 €
или предлог цена
23 јул 12:30Pumapa za voda

Puma za navodnuvanje 3 kw


1 €
или предлог цена
22 јул 20:09Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
20 јул 20:18Agregat/Generator GENESAL 500KVA

Agregatot e shpansko proizvodstvo i e vo odlicna sostojba. Informaci...


По Договор
или предлог цена
19 јул 12:45Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:17CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:17Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
13 јул 08:45Kомплетна линија за производство

Kомплетна линија за производство. Текст: Се продава комплетна линиј...


1 €
или предлог цена
13 јул 08:44Masini za sienje

Prodavam 2 NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


250 €
или предлог цена
12 јул 12:30Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам