667 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 10:09Промовирано

Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место (нива) во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македони...


10 €
или предлог цена
20 јан 19:02СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
20 јан 12:13СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

Се продава место погодно за фотоволтаици на погодно место. Видете ви...


345.678 €
или предлог цена
20 јан 12:12СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

Се продава градежно земјиште на топ локација. Погледнете видео. Плацо...


456.789 €
или предлог цена
20 јан 12:12ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
20 јан 12:083 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
20 јан 12:08Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
20 јан 11:39Plac na izlezot od Bitola

*SE IZDAVA placot e na samiot pat, posle znakot Bitola na izlezot o...


1 €
или предлог цена
20 јан 09:40NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
19 јан 09:16plac vo Ohrid vo Elsani

se prodava plac vo elsani parcela 3045/1 na pocetok od elsani kaj mo...


55.000 €
или предлог цена
18 јан 21:17Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
18 јан 18:33SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


10 €
или предлог цена
18 јан 17:33Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
18 јан 08:51Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
18 јан 08:50Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
18 јан 08:50Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
18 јан 08:50Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
18 јан 08:49Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
18 јан 08:49Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefo...


По Договор
или предлог цена
18 јан 03:16СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
17 јан 15:19Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
17 јан 14:33Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 јан 11:35Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


38 €
или предлог цена
16 јан 21:21Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
16 јан 18:26Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba vo strezevska naselb...


12.500 €
или предлог цена
16 јан 16:22Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:32Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
16 јан 10:30Bitola placevi “Bal Banja”g.orizari-076-579-331-

Placevi na -20-metra do bal banja -310-M/2-placevi -598–/m-2-Plac-360...


60 €
или предлог цена
15 јан 12:00SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA TERMINALOT

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:45Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
14 јан 23:56Zemjodelsko zemjishte

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
14 јан 13:10Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


35 €
или предлог цена
13 јан 13:50Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина...


20.000 €
или предлог цена
13 јан 09:49Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:56Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
12 јан 17:59Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
12 јан 14:35Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


По Договор
или предлог цена
12 јан 11:56Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам