675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


18.000 €
или предлог цена
02 јан 13:20Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
30 дек 20:39Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
30 дек 17:35SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
29 дек 20:30Placovi Nizo Pole Bitola

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Н...


По Договор
или предлог цена
27 дек 13:22NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


8 €
или предлог цена
24 дек 22:43СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000M2, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО ВО БЛИЗИНА НА Ф...


20 €
или предлог цена
23 дек 14:17Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
20 дек 23:50ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА 79 ЕВРА/М2, СЕКОЈА ОД ПО 350 М2, ЗА ...


79 €
или предлог цена
13 дек 18:07Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
13 дек 13:00Се продава нива во Цапари 5400м2,

Се продава нива во Цапари 5410м2, нивата е оградена и има бунар Можн...


1 €
или предлог цена
12 дек 19:00PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 18:48Zemjiste na izlezot od bitola do salon Sate

Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija pokraj sam pat na izlezot ...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:22Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
07 дек 13:00Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
06 дек 22:39Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
06 дек 13:19plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
06 дек 13:15Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
04 дек 18:31Се продава плац во близина на Шумски фенери

Се продава плац/нива во непосредна близина на шумски фенери од 1260м2...


12.000 €
или предлог цена
02 дек 17:58se prodava parcela s.STREZEVO

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.po...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:09Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:08Се продаваат ниви во с Трн

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2 моб 075 930 395


120 МКД
или предлог цена
23 ное 09:44СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ КО ЛАЖЕЦ СО ПОВРШИНА ОД 2 хектари. З...


4 €
или предлог цена
21 ное 14:19СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК(МЕСТО ВИКАНО ВРЕДЕШКА),СО КВАДРАТ...


5 €
или предлог цена
21 ное 12:26СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000 М2 НА ПОЧЕТОКОТ НА ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА,ВЕДНА...


60 €
или предлог цена
21 ное 12:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2,ПОД СЕЛО БРУСНИК,БИТОЛСКО.ДО ПАРЦЕЛАТА ...


15 €
или предлог цена
21 ное 12:16Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
18 ное 13:37СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ,2500М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА НА...


50 €
или предлог цена
17 ное 13:28Plac na extra lokacija

Se izdava plac na preubava lokacija vo Bitola 2939m2 za poshiroka nam...


24.000 МКД
или предлог цена
16 ное 11:13Се продава парцела во село Кравари

Се продава парцела во село Кравари. Лице за контакт Соња 075542307.


10.000 €
или предлог цена
15 ное 15:07Се продава нива во Долно Оризари

Се продава нива во Долно Оризари со директен пристап на пат. Нивата е...


5 €
или предлог цена
13 ное 16:49Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Се продава градежна парцела од 51 м2 на улица Широка, населба Ушици. ...


12.500 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам