Неготино
                           
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
11 јул 11:09Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 јул 11:09Se prodava plac na odlicna lokacija-2100m2

Se prodava plac so povrsina od 2115m2 vo industriska zona Negotino, n...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 јул 13:52se dava kuca na investitor ili prodava centar negotino

se dava stara kuca na investitor ili prodava centar negotino 150 m2 z...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јун 17:58Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015

Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015 00491716180844 / Bobi


50.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

27 јун 15:58Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


77.500 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 јун 13:00plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јун 19:14SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA STAN


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

16 јун 15:35Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 јун 14:49Се продава стан

Се продава стан целосно опремен и веднаш вселив 85m2 со две тераси и...


65.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 јун 09:36Se prodava kuka vo centarot na Negotino/gradski pazar

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

01 јун 08:51PRODAVAM DUKAN VO SAAT KULA 075370176

Prodavam dukan od 60 m2 vo naseba Saat Kula .Dukanot e so aluminska...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

29 мај 10:52Kupuvam plac Negotino 500m²

Kupuvam plac do 500m² Kontakt/viber: 00491716180844/ Bobi


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 мај 10:18Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


43.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 мај 13:42Плац за Индустриски објекти

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на вин...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мај 13:00Се продава лозје

Се продава лозје вранец кртошија 1200м2 во место Лаките над Тимјаничк...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26niva dobra lokacija vednas do pat

Niva (plac) na dobra lokacija do samiot asvalten pat (pepeliste Stip ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 апр 12:16Дуќан

Се издава дуќан во центарот на Неготино позади 11катницата. Дуќанот ...


1 €
или предлог цена
20 апр 10:47Se prodava lozje Smederevka

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 апр 17:09Се продава куќа во Неготино

Се продава половна куќа во Неготино на ул. Ацо Аџи Илов бр. 96 кај гр...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 мар 13:00Се продава куќа во с. Криволак, Неготино

Се продава куќа во с. Криволак, Неготино. Веднаш вселива. Може да с...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 мар 20:36Се продава куќа во Неготино

Се продава куќа во Неготино, во постапка за извршување И.бр.17/21 пре...


38.195 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

18 мар 12:26Се продава лозје + нива

Се продава лозје + нива во Неготино итно !!! Местото се простира н...


19.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 19:37dukan na glavnata ulica

se izdava dukan na glavnata ulica M.Tito br 43


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

10 мар 15:46House la strada

House La Strada располага со три апартмани кои се опремени со телевиз...


20 €
или предлог цена
Неготино

Соби

28 фев 21:37Se prodava Lojze Merlot 2150 m2

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriisk...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 фев 20:54SE IZDAVA Deloven prostor/hala/magacin

Se izdava hali blizina na termoelktranata vo Negotino.So povrsina 120...


По Договор
или предлог цена
17 фев 17:03PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 фев 17:03Dukan vo stokovna kuka Negotino

Se izdava/prodava Dukanot e na dva sprata, renoviran. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

16 фев 23:39Круши Санта Марија

Se prodavaat krushi od sortata santa maria 250 drva. Parcelata e na f...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

13 фев 12:04Се продава нива

Се продава нива погодна за изградба. Број на парцела 2360/2 и 2359 на...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 фев 23:59PLAC 5500M2 DO HORVAT (FABRIKATA ZA PECKI)

Se prodava mesto vo Negotino na oblasta vikana Bel kamen do fabrikata...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 јан 13:44Dukan na gradski pazar vo Negotino

Se iznajmuva dukan na gradski pazar vo Negotino.


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

10 јан 10:08Се издава деловен простор

Се издава деловен простор во Неготино.Деловниот простор е во одлучна ...


3.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Дуќани

05 јан 12:22LOZJE NIVA

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak Cen...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 дек 11:13Se prodava kukja vo naselba Timjanik-Negotino

Kukjata e 100 m2 plus garaza, megju sprat so dvorna povrshina od 900m...


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 дек 12:26Lozje 10 dekari vranec

Vranec


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 дек 13:00Се издава магацински простор

Магацинот се наоѓа на улица Инустриска.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:40Се издава магацински простор

Просторот се наоѓа на улица Индустриска во Неготино.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:16Се продаваат градежни плацеви

Се продаваат 3 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близин...


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 ное 09:42Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам