Скопје Центар
                   
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам работа

Барам работа (2000€+) било каде. поседувам мк пасош и возачка Б кат...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 20:54Profesionalen sofer bara rab relacija swe-norveska

Dolgogodisno iskustvo so kamioni vo skandinavijata svedska ,norveska ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 јан 19:35Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 јан 13:48Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 јан 13:48Vozav so d

Vozac so d kartica i licenca i lekarsko baram rabota


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 јан 23:28Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категор...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 јан 13:27Барам работа со мк пасош

Барам работа во странство со мк пасош. 079382221


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 јан 09:03Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 јан 16:34Inzinjer so B ovlastuvanje, инжињер со Б овластување

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊЕ Б...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

20 јан 01:01ИНЖИЊЕР НУДИ ОВЛАСТУВАЊЕ Б ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

20 јан 00:43Изработка на архитектонска документација , 3Д проекти

Нудиме изработка на целосна проектна документација по поволна цена. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 јан 15:32Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba se nudi za licenca

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

16 јан 15:53Inzinjer so B licenca se nudi za sorabotka

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

16 јан 15:52Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

16 јан 15:52Baram rabota vo masinska rabotilnica

Baram rabota vo masinska rabotilnica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 јан 19:05Armirac gradezen rabotnik bara rabota

Iskusen gradezen rabotnik armirac majstor bara rabota, dnevnica min. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 јан 16:03Baram rabota Stomatolog so iskustvo

Baram rabota vo skopje Ili Vo stranstvo so rabotno iskustvo 8 godi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 јан 10:07baram razna roba na konsignacija ili na komisiona prodazba

Poseduvam adekvaten prostor vo Skopje vo koj bi rabotel prodazba na t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

31 дек 21:04Преведувам

Судски преведувач Преведуваа од албански на македонски и обратно цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 дек 21:09Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

23 дек 13:00Proektiram I dizajniram sekakov tip na kuki I stanbeni objek

Izrabotuvam proekti i proektna dokumentacija za dobivanje na odobreni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 дек 16:30NEGOVATEL- CUVAM POSTARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od Griza i Nega Vo Skopje ili Ku...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 ное 14:54CUVAM STARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega Vo Švajcarija - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 ное 14:52Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A

Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A za izvedba, proektiranje, nadzor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

09 ное 10:56Градежен инженер нуди овластување А

Се нудат овластувања А за изведба, проектирање, ревизија и надзор на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

09 ное 10:55Личен развој, човечки ресурси и промоција и продажба

Јас сум сестрана личност која сака да работи за (група на) амбициозни...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

08 окт 16:18IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 окт 21:24Се бара виртуелен асистент

Looking for the assistant from Skopje. You are very welcome if: 1. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 окт 18:51Vozac

Baram rabota kako vozac so C kategorija, Tel. 072208884


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 сеп 10:41Itno baram rabota vo Skopje sekoja .....

Itno baram rabota vo Skopje sekoja vtora nedela samo prva smena par s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 сеп 23:21SLOBODEN SOFER BARA RABOTA SAMO ZA EU SO EU DOKUMENTI

Baram rabota kako sofer so e kategorija za vozenje vo EU Germanija, B...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 сеп 08:52Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141

Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 авг 10:47Емотивна поддршка и личен развој

Здраво живо, Јас сум долгогодишен личен и животен тренер, можам да ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:21Fasader

Fasader


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 авг 15:11Licen vozac isklucivo za zenski rabotadavac

iskusen vozac b, c e kat bara rabota isklucivo kaj rabotodavac 076/...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 авг 00:18Дипл. градеж. инж. со овластувања за изведба и надзор

Дипломиран градежен инженер со овластувања за изведба и надзор бара р...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

07 јул 15:39Se bara vozac E kategorija - platforma

Se bara vozac E kategorija - platforma. Se vozi na relacija MK-GR-MK...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 јун 12:26Baram rabota

masinski inziner bara angazman vo obrazovanie, preducilisna nastava, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 јун 19:37Obrazovanie

inziner tehnicko obrazovanie bara angazman kako profesor po matematik...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 јун 19:23Prosetki i zdravje na stari lica

Kondicionen trener sportist nudi za stari lica prosetki koja pomagaat...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 мај 17:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам