Подкатегорија:
                   
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Skii...Скии

Se prodavaat skii dolzina 180 cm. Skiite se dobri bez mana. Mozi da s...


1 €
или предлог цена
24 јан 17:23Skii

Prodazba na ski ATOMIC extra cena , dobro zacuvani malce koristeni d...


3.600 МКД
или предлог цена
24 јан 12:36Quicksilver jakna, ventijaga

Koristena nekolku sezoni bez tragi na nosenje. Kupena od Anglija Gr...


4.500 МКД
или предлог цена
24 јан 08:50SKII

1. Volki 171cm_____________80€ 2. K2 (freestyle) 170cm_____80€ 3.At...


70 €
или предлог цена
24 јан 00:27Detska Jakna za skijanje Nevica

Se prodava detska jakna za skijanje Nevica vo dobra sostojba,kvalitet...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јан 00:13Skii K2 170 cm vo odlicna sostojba

Se prodavaat skii K2 170cm so Marker vezovi vo super sostojba,odlicni...


99 €
или предлог цена
24 јан 00:13Ski servis

Kompleten servis na skii, daski i ostanata skii oprema. Profesionalna...


1 МКД
или предлог цена
23 јан 23:25Ski oprema

Skii razni golemini kompletno servisirani. Cevli za skijanje do broj...


1 €
или предлог цена
23 јан 23:25Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
23 јан 21:37Burton Custom FV 2014 162

Se Prodava Burton Custom FV 2014 . br: 078 38 48 47


150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
155 €
23 јан 21:30Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
23 јан 19:04Ski i bord cevli ( i kacigi )

Cenite i goleminite se na samite sliki


20 €
или предлог цена
23 јан 18:59Ski i bord cizmi

Ceni i golemini na slikite


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Ski konduri

Nordica ski cevli broj 38(30€) Tecnica ski cevli broj 40(40€) Lange ...


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Bord cizmi eftino !!!

Od 1500 do 1700denari od par


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Ski i bord cevli 20-40€

Ceni i golemini na slikite


1.200 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Salomon broj 38/38.5

Salomon ski cizmi broj 38/38.5 1700denari


1.700 МКД
или предлог цена
23 јан 18:58SKAFANDER PROTIV SNEG VODA VETER

NOV SKAFANDER


75 МКД
или предлог цена
23 јан 13:19Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:44Novi neobleceni Nike Ski / Snowboard pantaloni

Se prodavaat poradi zgresen broj Kupeni 80funti(100evra) I doneseni...


50 €
или предлог цена
23 јан 10:02Ski DYNAMIC 140 cm

Ski DYNAMIC VR 07 140 cm kako novi Stapcinja FIZAN 100 cm Cevli NOR...


1 €
или предлог цена
23 јан 07:29Se prodavaat ski so cizmi

Se prodavaat ne mnogu koristeni ski 163cm so cizmi broj 43. Cena povo...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 05:02Скии и чевли (Salomon,Dynastar,Dynafit)

—-Salomon Vamp висина 161( скии) со чевли Salomon Mission Cruise br ....


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110

Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110 Зачувани, не се возени многу...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Женски чизми за планинарење LA SPOTIVA

Се продаваат женски чизми LA SPOTIVA,број 38 ,Вибрам ѓон,многу малце...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01ски K2 Sidestash 181cm

Се продаваат ски K2 Sidestash 181cm so Salomon турно маркери,малце во...


25.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Скии

Се продаваат скии 170см, зачувани 075239292


4.500 МКД
или предлог цена
22 јан 23:49Detski ski pantaloni

Se prodavaat detski ski pantaloni 110-116 kako novi


600 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Detska ski jakna

Se prodava detska ski jakna 122-128 kako nova


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Ski cizmi

Se prodavaat ski cizmi Salomon 25, 25.5 odgovaraat na broj 39 40


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
22 јан 19:26Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
22 јан 19:26Skii Rosignol

OSTANATI USHTE EDEN PAR HEAD 173 CM Novi skii mobilen071570996 078...


250 €
или предлог цена
22 јан 19:00Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:16SKII SKI CEVLI KACIGI EXTA KVALITET EXTRA CENA

Svajcarsko i germansko proizvodstvo.EXTA KVALITET EXTRA CENA.


70 €
или предлог цена
22 јан 16:44Skii Fischer Sceneo S140 komplet so cevli Nordica Next 4.2

Se prodavaat: - skii Fischer Sceneo S140, so vezovi, dolzina 160cm, R...


130 €
или предлог цена
22 јан 13:39NIDECKER Triton BOA Snowboard Cizmi 44.5 (noseni 4-5 pati)

NIDECKER Flow Triton BOA Focus Snowboard Boots Cizmi Chizmi br. 44.5 ...


12.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:40Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:47Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам