Подкатегорија:
                   
365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Скии и чевли

Ски се по 50 евра димензии (120,150,158,170,178,184) Чизми НОВИ 85 ...


50 €
или предлог цена
26 јан 11:06Cizmi za skianje

Se prodavaat cizmi za skianje maraka Lange model XR9. Cizmite odgova...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јан 20:44Cizmi za skianje

Se prodavaat cizmi za skianje maraka Lange model XR9. Cizmite odgova...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јан 20:43SNOWBOARD ekstra ceni

snowboard dolzini od 1.45 do 1.62


5.500 МКД
или предлог цена
25 јан 17:05NORDICA KONDURI/CIZMI ZA SKII br 36

💥Novi Nordica zenski konduri/cizmi za skii broj 36 vo kutija💥 EVTI...


3.600 МКД
или предлог цена
25 јан 14:26Snowboard (daska) za skijanje, skii elan

Madhouse MH - 150 cm 3500 ден Crazy creek - 160 cm 4000 ден Elan sk...


По Договор
или предлог цена
25 јан 13:10Atomic skii servisirani ovaa godina

Atomic skii 157cm. Vezovite i skiite dolu so vo odlichna sostojba se...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 13:00Jakna za skijanje ICE PEAK

Se prodava jakna za skijanje ICE PEAK vodootporna. Koristena samo e...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
25 јан 08:58Ски опрема/Ski oprema

ELAN X Carve 2.0 168cm 2500денари Elan PSX Detonator Monoblock 177c...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 17:40Skii

Prodazba na ski ATOMIC extra cena , dobro zacuvani malce koristeni d...


3.600 МКД
или предлог цена
24 јан 12:36Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
23 јан 21:37Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
23 јан 19:04Ski i bord cevli ( i kacigi )

Cenite i goleminite se na samite sliki


20 €
или предлог цена
23 јан 18:59Ski i bord cizmi

Ceni i golemini na slikite


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Ski konduri

Nordica ski cevli broj 38(30€) Tecnica ski cevli broj 40(40€) Lange ...


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Bord cizmi eftino !!!

Od 1500 do 1700denari od par


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Ski i bord cevli 20-40€

Ceni i golemini na slikite


1.200 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Salomon broj 38/38.5

Salomon ski cizmi broj 38/38.5 1700denari


1.700 МКД
или предлог цена
23 јан 18:58Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:44Novi neobleceni Nike Ski / Snowboard pantaloni

Se prodavaat poradi zgresen broj Kupeni 80funti(100evra) I doneseni...


50 €
или предлог цена
23 јан 10:02Ski DYNAMIC 140 cm

Ski DYNAMIC VR 07 140 cm kako novi Stapcinja FIZAN 100 cm Cevli NOR...


1 €
или предлог цена
23 јан 07:29Se prodavaat ski so cizmi

Se prodavaat ne mnogu koristeni ski 163cm so cizmi broj 43. Cena povo...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 05:02Скии и чевли (Salomon,Dynastar,Dynafit)

—-Salomon Vamp висина 161( скии) со чевли Salomon Mission Cruise br ....


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110

Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110 Зачувани, не се возени многу...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Женски чизми за планинарење LA SPOTIVA

Се продаваат женски чизми LA SPOTIVA,број 38 ,Вибрам ѓон,многу малце...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01ски K2 Sidestash 181cm

Се продаваат ски K2 Sidestash 181cm so Salomon турно маркери,малце во...


25.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Скии

Се продаваат скии 170см, зачувани 075239292


4.500 МКД
или предлог цена
22 јан 23:49Detski ski pantaloni

Se prodavaat detski ski pantaloni 110-116 kako novi


600 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Detska ski jakna

Se prodava detska ski jakna 122-128 kako nova


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Ski cizmi

Se prodavaat ski cizmi Salomon 25, 25.5 odgovaraat na broj 39 40


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:16Skii Fischer Sceneo S140 komplet so cevli Nordica Next 4.2

Se prodavaat: - skii Fischer Sceneo S140, so vezovi, dolzina 160cm, R...


130 €
или предлог цена
22 јан 13:39NIDECKER Triton BOA Snowboard Cizmi 44.5 (noseni 4-5 pati)

NIDECKER Flow Triton BOA Focus Snowboard Boots Cizmi Chizmi br. 44.5 ...


12.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:40Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:47Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Detsko ski odelo

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
21 јан 12:25NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:24Машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:13Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам