Тетово
                           
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:41Stara kuća so prekrasen dvor!

Stara kuća so prekrasen dvor! RASPORED: - dnevna soba - kujna -...


32.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јан 00:40Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima po...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јан 20:38Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 20:03Kuca vo centar, kaj Sat xhamija

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:45Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:35Kuca blizu Opstina

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:24Se prodava kuka so plac 135m2

Prodadena! kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba . Pr...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 15:32Kukja od 279m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo Tetovo vo blizina na Punto Verde. Kukjata ima ...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 дек 12:15Kukja vo Tetovo od 210m2 - ZDRAVESKI

Се продава куќа во Тетово. Куќата има вкупна внатрешна површина од 2...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 дек 09:54Samostojna - semejna kukja od 405m2 vo Tetovo - ZDRAVESKI

Се продава самостојна-семејна куќа од 405м2 во Тетово. Куќата распол...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 дек 09:54Kuka so lokal vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja/deloven prostor vo Centar....


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:53Komplet namestena nova kukja vo Skopje

Se prodava nova kukja komplet namestena so mebel vo Skopje, Gjorce Pe...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:52Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 120m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum –...


56.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 дек 08:43kuca *PALATA* so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema sem...


395.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 ное 11:38Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo na ulica Boro Vuliḱ.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 ное 09:10Kukja od 104m2 vo Tetovo

Se prodava kukјa od 104m2 vo Tetovo. Kukјata raspolaga so prizemje...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 09:42Nova kukja vo naselba Potok

Se prodava odlicna kukja vo naselba Potok ,vo neposredna blizina na M...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 16:21Се продава плац од 1804 м2 со куќа во Деребој, Тетово

Се продава плац од 1804 м2 со куќа во населба Деребој, Тетово. Плацо...


355.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 12:28Kukja od 405m2 vo Tetovo

Se prodava samostojna-semejna kukјa od 405m2 vo Tetovo. Kukјata rasp...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 ное 09:30Викенд Куќа "Јован"

Викендицата е со 3 спални соби за 8 особи, 1 Кпатило на спрат , а во ...


10 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 17:53se prodava kuca vo ajducko malo

se prodava kuca vo ajducko malo so najgolemo dvorno mesto .Kucata e s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 16:57Kukja so golem dvor na ubava lokacija

Se prodava kukja na 1 sprat so golem dvor vo blizina na plostad. P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 окт 12:43Куќа со одделен деловен простор

Се продава куќа на два ката и поткровје во основа од 123м2 и посебен ...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 12:08odlicna kuca na odlicno mesto so golem dvor

SE PRODAVA!!! odlicna kuca vo dobra sostojba,na 2 kata i potkrovje....


139.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

Prodadena! Odlicna nova kukja komplet opremena so mebel, plus parno ...


159.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kukјa pozadi EVN

Se prodava NOVA kukja pozadi "EVN" Kukjata e so Podrum + Prizemje ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово

Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово. Парцелата има 198 м2...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 09:40Se prodava kukja vo Tetovo-EVTINO

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, renovirana. Vkupno plac: 200m2 ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 окт 21:01Kukja od 253m2+53m2 deloven prostor vo Tetovo

Se prodava kuḱa vo blizina na Opština Tetovo. Kuḱata ima vkupna vn...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 сеп 18:39Se prodava kukja so 3 lokala na glavna ulica vo Tetovo

Se prodava kukja so 3 lokali vo Tetovo Kukjata ima vkupna vnatres...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 сеп 08:40Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce

🏘️Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce.⁣ ⁣ Kukjata se sostoi od...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 сеп 11:16Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo gradot, vo centralno gradsko p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:12Kuca blizu Opstina

Se prodava kuca, ne lepena od niedna strana, na mirna lokacija vo cen...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:04Kuca za povolna cena

Se prodava kuca vo Gorna Carsija, na glavna ulica, nalokacija - patot...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 12:56Kuca na Potok

Se prodava kuca vo naselba Potok, malku na povisoka lokacija, no na g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 12:49mnogu atraktivna kuca za 2 braca so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema semej...


320.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

14 авг 16:39Kuka vo blizina do Muzkicko shkolo

Se prodava kukja vo blizina na Muzicko shkolo. Kukjata e vo dobra so...


164.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 авг 19:11Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.⁣ ⁣ Kukjata se sostoi od...


285.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 авг 09:13SE PRODAVA KUKJA VO TETOVO

🏡Se prodava kuḱa kuḱa vo Tetovo na ulica 101.⁣ ⁣ Vkupnata stan...


295.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 авг 09:12Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам