Охрид
                           
392 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILA KUKA lux Ramne

Luksuzna Vila Kuka vo naselba Ramne so odlicen pogled na ohridsko eze...


355.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

04 мар 17:50Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 мар 20:03Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 22:38ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

Се продава куќа со површина 190м2 и катност П+1 Вкупна површина на...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 21:07Kupuvam postara kukja vo Lakocerej Ohird

Kupuvam postara kukja vo gorno ili dolno lakocerej. Info na tel Rob...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 мар 13:28КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 мар 18:04Kuka nova vo Ohrid

Куќата се продава цела нова Може и продажба посебно секој стан Цена о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 фев 21:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 100м2

Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 22:02PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 фев 15:49Се издаваат соби

Се издава еден луксузен апартман и соби со wi-fi, кабловска, сопствен...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 фев 16:38Se kupuva stara kukja

Se kupuva stara kukja ili kukja vo izgradba vo Ohrid.


25.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 фев 08:23ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2. В...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на куќа

Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот. Површина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 фев 21:15Се продава куќа

Се продава куќа на улица Будва. Плацот има 400м2 , куќата е 96м2. ...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 14:26ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 фев 09:03Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 фев 13:00Се продава куќа во Охрид на добра локација

Се продава совршено сочувана и одржувана куќа во Охрид. Ќуќата е с...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 фев 10:14ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 180м2

Се продава куќа со површина 180м2 и катност П+ПК Површина на дворно ...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 21:16*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:33***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 фев 11:32Luksuzna kuka Radojca Novicik Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Ohrid Radojca Novicik na tri kata, so cet...


240 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 13:48Kuka

Se prodavaat 2 stari kuka Velgosti,2 sprata so po 56m2 na sprat,so vo...


17.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
20.000 €
Охрид

Куќи / Вили

19 фев 07:29ИМПЕРИЈА – Стара куќа

Шифра Д 83/5 Се продава стара куќа со поглед на езеро во с.Велгошт...


44.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 фев 21:38Se prodava kukja so dvorno mesto - OHRID

Se prodava kukja so dvorno mesto vo Ohrid Kukjata e P+2 so moznost z...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 фев 14:04ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 фев 22:24ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 фев 21:36ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 фев 20:28ИМПЕРИЈА – Куќа до езеро

Се продава куќа со поглед на езеро во Пештани (30 метри до езеро). В...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 фев 19:58SE PRODAVA KUKJA SO PROEKT ZA RENOVIRANJE!

Kukjata se naoga vo blizina na avtobuskata stanica i osvnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 фев 12:30Kamelija Kuka vo Ohrid 3 kata 480m2,dvor 900m2.

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava luksuzna kuka na 3 sprata, s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 фев 11:01ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 фев 22:17ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

08 фев 20:47Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа до месец јуни со дневна соба, луксузна куј...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 фев 00:05Куќа Kulkja Apartmani Апартмани

Се продаваат две куќи во центарот на градот со површина од 450 квадра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 фев 13:17ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба

Шифра Д 90/5 Се продава опремена куќа со површина 190м² и катност П...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 фев 22:45ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2

Се продава куќа со површина 370м2 и катност П+1+ПК. Површина на двор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 23:04Se prodava kukja vo Ohrid p+2

Se prodava kukja 10x9 i dvor 330 kvadrat. Izgradena 1967 god na ubava...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 фев 07:12ИМПЕРИЈА – Прдажба на куќа

Шифра Д 89/19 Се продава куќа со површинa 300м² со катност П+2 и ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 фев 22:21ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²

Шифра Д 96/23 Се продава куќа со површина 66м² ,со распоред – дне...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 јан 20:53Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам