Охрид
                           
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Шифра Д 77/26 Се продаваат комплекс од две куќи со површина 510 м² ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 дек 22:12ИМПЕРИЈА – Куќа 70м²

Шифра Д 87/11 Се продава куќа со површина 70м² (плус подрум и помо...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 дек 20:08Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 10:18ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:41Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu

Kupuvam stan ili kuka do 40 000 eu во охрид или селата до косел и л...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 18:42Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid.

Top Ponuda Se prodava dve kuki u paketu vo Raca Ohrid. ⭐Dvete kuki ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 21:38посебен кат од куќа со посебен влез,и 3 апартмани

ТОП НАМАЛЕНИЕ(за цели 20% од цената)од 99.999 ЕУР на само 79.999 ЕУР ...


79.999 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 ное 13:00ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани ко...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 ное 09:51Kukja so prekrasen pogled kon Ohridsko ezero

💥Nova ponuda vo agencija Miloševski 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Kukјa so pre...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 ное 11:25Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid

Kukjata e renovirana Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas k...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 ное 13:39BARAM VILA POD ZAKUP/KIRIJA APARTMANI

Baram vila pod kirija, ili poveke stanovi apartmani Plakjam odnapred...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 ное 12:03Атрактивна вила

Атрактивна вила непосредно до плажа и на непосредна оддалеченост од к...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 13:18Атрактивна семејна куќа

Атрактивна куќа за повеќе намени ,семејно живеење и комерцијални апар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 окт 12:41kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 13:23MENUVAM ILI PRODAVAM ducen na ubava lokacija

Menuvam ili prodavam ducen na ubava lokacija vo centarot naOHRID


16 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 окт 10:24Се продава куќа со двор во Охрид

Се продава куќа со катност Пр+Кат 1+Кат 2 + легална доградба со катн...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 окт 21:10Izdavanje na kuka vo Izdeglavje Ohrid

Se izdava nova kuka Kompletno namestena Na podolg vremenski period 30...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 окт 20:51Се продава куќа

Се продава куќа во Охрид на ул.Ристо Чадо. Куќата се состои од призем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 окт 22:18E K S K L U Z I V N O - HACIENDA OHRID LAGADIN PRVA LINIJA

Agencijata nudi za prodazba LUKSUZNA hacienda na bregot na Ohridskoto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

05 окт 11:05Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon Kontakt samo n...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 окт 18:32Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид

Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид Се продава куќа со површина 220...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 02:57ЧОЈС-Renovirana kuka na ul Pitu Guli

Se prodava renovirana kuka na ul Pitu Guli (vo blizina na crkvata Sv....


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 сеп 18:23СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на ул.Марко Цепенков населба Видобишта. Површина на ...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 сеп 18:20Чојс-Se prodava Vila во Ohrid !!!

Se prodava hotel nad Hotel -Granit Izgradena e na pocetokot od 90 tit...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 сеп 11:09Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica Marko Cepenkov sproti bolnicite so dvorno ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 сеп 10:42Kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid

Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid. Kukјata e 115...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 авг 08:32Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid

Se prodava kukja vo s.Leskoec na 4km od centarot na Ohrid Kukjata e ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 авг 19:25SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

IZDADENO !!! IZDADENO !!! Se izdava sprat vo blizina na Centa...


130 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 авг 17:31Куќа во центар спроти летница

Куќата се наоѓа на 50 м од кејот, атрактивна и единствена на пазарот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 авг 13:41Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 авг 12:19Vila Šule

Izdavam apartman vo strog centar na gradot na 3 minuti od plostad. Ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 авг 14:20Се продава нова куќа во Охрид

❗️Се продава нова, невселувана и целосно опремена куќа во Охрид (поза...


185.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 авг 23:42Prodazjba na kukja

Se prodava kukja vo Leskoec-Ohrid.Kukjata e legalizirana zapishana vo...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 17:10Викенд куќа за 2-4 особи

Izdavam kukja so kapacitet od 2-4 osobi!!! Kukjata ima poseben vlez,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 авг 10:38APARTMAN DARMI

IZDAVAM APARTMAN VO CENTAR NA S.PESTANI SO TRI SPALNI SOBI,KUJNA,BANJ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 авг 09:00ИТНО СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа во Охрид, на ул. „Прилепска“. Куќата е нова градба, с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27ИТНО!!!! Се продава куќа во стариот дел на Охрид.

Се продава куќа во стариот дел на Охрид. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 авг 08:27Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам