Неготино
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

VW Touran (Turan) 1.9 TDi 2010

Prodavam VW Touran 1.9 TDi HIGHLINE nivo na oprema Celosna servis...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Yugo 55 Zastava Delovi motor

Alanser Alternator Farovi Karburator Amortizeri Federi Auspu...


77 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW

5x120 15ki Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204 Delovi od zaden trap to...


99 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:13MERCEDES E 200 CDI 2006 god.

MERCEDES E 200 CDI 2006 god. Registriran so zelen karton Mart -2023g...


5.950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 12:20Se prodava Citroen Xsara 1.4 atest plin

Se prodava Citroen Xsara 1.4 so atest plin, so klima, momentalno defe...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 19:40Bmw 530D

Voziloto e vo odlicna sostojba, redizajn,kobra menjac, so realni kilo...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 13:00Се продава Југо Темпо

Продавам Југо Темпо 1.1 со атест плин, година на производство 2000, в...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 14:18Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo 071 350 080 bojce


5.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 13:00Saran

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takas...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 22:05Displej za mitsubishi space star

Displej za mitsibushi


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 сеп 10:54Chevorlet captiva

Na bg tabli Moze da se carini 075 470 229


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 сеп 15:11Prodavam Wartburg

1300 kubika NEREGISTRIRAN Pali vozi 80.000km realni 1991god proizv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 сеп 12:39Se prodava Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedi...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 авг 00:10Toyota RAV-4 2.0. 2003godina

Se prodava Toyota RAV-4 vo odlucna sostojba Mozna e zamena za VW Tou...


5.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 21:08Mercedes ML

Mercedes ML vo odlicna sostojba,


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 авг 13:14Audi a4 2.0

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 авг 12:51Lancia Lybra 2.4 JTD

Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD (150ps) vo ispavna sostojba, bez doku...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 13:46VW Passat 2015g. 1.6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , но...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јул 10:29Fiat Doblo 1.9 multijed

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBAG...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јул 17:37GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јул 13:00Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 20:42Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.

Klimi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 07:43Mercedes E220 CDI BlueEFFICIENCY

Mercedes E220 CDI 2011 god. Blue- EFFICIENCY -BLUEEFFICIENCY ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 јун 12:08Seat Leon 1.9 105ks moze zamena

Se prodava seat leon 1.9 105ks 2007g donesena vo voznja od germanija ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јун 09:29Citroen Berlingo 2004 1.9 52kw

Цена по договор Тел. За контакт : 075 525 248


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јун 11:45Daewoo Lanos 1.5

Daewoo Lanos 1.5


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:40Seat Leon FR 2.0 170ks

El. na site 4 prozori El. na retrovizori Avtomatski svetla Fabrick...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 апр 10:47Se prodava BMW 530 D

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, odzhuvan, cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 апр 23:06BMW X5 3.0

Povekje Info na tel 076927877


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 апр 10:00Se prodava Seat Ibiza

Odlicen za pocetnici Mala potrosuvacka Gratis 4 zimski gumi


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 апр 13:00prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0

Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 апр 10:49Mercedes C200 CDI

Se prodava Mercedes C200 CDI so 2.2 motor 90 kW, proizveden 2004 god...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 19:46Prodazba na polovni ladnici

Polovni ladnici i novi po vasa poracka za site vidovi na motorni vozi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 мар 07:11MERCEDES BENZ C200

Se prodava mercedes benz C200 2007 odilicen ✅Komandi na volan ✅Park...


7.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57CITROEN C4 1.4

Se prodava citroen C4 1.4 benzin plin Registriran do septemvri 2022...


2.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57Се продава Toyota Corola .

Се продава Toyota Corola во многу добта состојба со атесторан плинск...


900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 17:02Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204


111 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 19:43Toyota RAV4

Servisiran,dobro socuvan,so full oprema,bez maani.. Zainteresirani n...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мар 22:19Renault Trafic 1.9 DCI

Kombeto se prodava ili zamenuva za pikap-patnicko. Lice za kontakt...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мар 19:43Seat Ibiza (2008) - 1.4 TDI

Seat Ibiza 2008 god so oprema na volan, klimatronik, turbo. - 64kW ...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 мар 13:01Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам