Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so dokaz i reg.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 дек 19:09Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi vo Olimpija Motors...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 дек 20:12RENAULT SCENIC 1.9 DCI

2007 g. Napraven servis so servisna kniska novi zimski gumi 200.000k...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 21:24Opel Astra 1.7cdti

Kolata e vo odlicna sostojba ,ima napraveno golem i mal servis vo ovl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 21:09Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i reg inf 075/764-...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 09:54Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 ное 20:17Yamaha r6 2006god i Suzuki gsxr 600 2006god

moze zamena za kola


11.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 ное 20:39Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi novi gumi i regist...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 ное 19:07Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis vo ovlasten servis za opel so...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 ное 17:30Seat leon 1.9 tdi 105ks Registriran

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 ное 11:40Ford Fiesta 1.4 2005

Se prodava ford fiesta 1.4 - dizel - 205.000km - elektronika na p...


2.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 ное 21:06MERCEDES BENZ C200 EKSTRA

MERCEDES BENZ C200 2.0CDI 2003godina Servisiran Model Classic Uve...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 ное 01:10VW PASSAT 2.0 TDI

Passat 2.0 TDI 2007 god Navigacion sistem Parking senzor Senzo...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:48OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem servis i e reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 18:31OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem servis i e reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 сеп 18:26OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveni golem servis i reg za inf 075-764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 сеп 19:39BMW 320 2007 G BG TABLI

Bmw 320d 163ks Kolata e donesena od germanija i e napravena na buga...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 сеп 19:16Se prodava Fiat Doblo 1.9Multijet

Fiat Doblo 1.9Multijed Proizvedeno 2009g OPREMA -Elektricni Proz...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 авг 09:50BMW 525 TD

kolata e vo odli4na sostojba pali vozi se funkcionira na nea


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 авг 20:18Se prodava fiat doblo 1.9

Se prodava fiat doblo karoseriski zdravo Treba da se ramne glava il...


1.099 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 авг 11:56Citroen C5 - 2.0 HDI

Prodavam citroen C5 karavan vo odlicna sostojba so dobar i socuvan "P...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 13:25Mazda 323 -500 evra

Se prodava. Vo vozna sostojba


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јул 13:48Se prodaca corsa

Se prodava Opel corsa 1.0 2001god Benzin-plin Kolata e vo odlicna...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јун 14:27Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata e vo izvonredna sostojba so izvrseni site redovni servisi i re...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 21:41VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI -6 STEPEN MENUVAC -KLIMATRONIK -ALUMIN...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 10:43Opel Astra 1.7 cdti 05g

Kolata e vo perfektna sostojba so site izvrseni servisi i reg inf 075...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:21Opel Astra 1.7 cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostojba so site izvrseni servisi i reg inf 075-7...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мај 22:07Opel astra 1.7cdti

Kolata e vo odlicna sostojba,so site redovni servis i reg cela god in...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мај 21:13Seat Leon Cupra FR ( Сеат Леон Купра FR ) UNIKAT

NAPOMENA !!! Info samo na broj 078/453-915 Brojot podolu vo oglaso...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мај 04:47OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Astrata e vo odlicna sostojba so site izvrseni servis za inf 075/764-...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 апр 20:47Golf 5 moze zamena

Golf 5 2.0 bkd motor 2005g 140ks, registriran e cela godina, napraven...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 апр 20:58Audi a6

Odrzavanje na mehanizmi za zatvaranje i otvaranje.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 апр 13:14Mercedes E280 CDI W211

Mercedes E280 CDI Avantgarde * In line motor * Servisna kniska *R...


8.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 апр 18:52Se prodava Audi A6

Se prodava audi a6, 2,5TDI v6 110kw, 98godina,novi gumi,ne e registri...


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 16:29406 Odlicen...

Vo super sostojba servisi redovni smeneti amortizeri novi diskovi sme...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 16:26A 170

A170


1.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мар 05:40OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostojba so izvrsen mal i golem servis inf 075-76...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 фев 19:29RENO TRAFIK

SE PRODAVA ITNO ILI MENUVA ZA POGOLEMO I SPRINTER 312 MOZNA E ZAMENA ...


7.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 16:45VOKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI -KLIMATRONIK -ALUMINIUSKI BANDAZI -NAV...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 фев 10:08OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostijba so izvrsen golem servis za inf 075 \764 ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 фев 14:03Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам